Zimbra Desktop Zimbra Desktop 7.3.1

Strona główna Mac Internet i komunikacja Klienty poczty e-mail
Pobierz pro​gram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zimbra Desktop to bardzo klasyczny, otwarty program biurowy, łączący klienta poczty, kalendarz, listę zadań do zrobienia i schowek na pliki z możliwością przeszukiwania. Pakiet obsługuje konta IMAP, POP3, a testowo także Exchange.

Zimbra pozwala prowadzić komunikację, organizować spotkania, zarządzać projektami i organizować sobie pracę biurową. Klient poczty i kalendarz działają z różnymi typami kont, przy czym trzeba się liczyć z problemami z kontami Exchange, których obsługa wciąż jest w fazie testowej.

Zimbra Desktop ułatwia konfigurację kont pocztowych w popularnych usługach, jak Gmail czy Yahoo!, a także pozwala wprowadzać informacje ręcznie. W programie można prowadzić książę adresową, osobno od systemowej i z automatycznym zapisem danych nadawców i odbiorców maili. Wszystkie dane można przeszukiwać z pomocą zaawansowanej wyszukiwarki.

Ważne pliki można zapisywać w „aktówce”, jest tu też notes i lista zadań. W rogu zawsze wyświetlany jest niewielki kalendarz, pokazujący bieżący miesiąc.

Możliwości programu można rozszerzać wtyczkami, zwanymi Zimletami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!