Zulu DJ Software Zulu DJ Software 5.04

Strona główna Windows Multimedia Programy dla DJów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Zulu DJ Software to profesjonalne oprogramowanie przeznaczone dla początkujących i doświadczonych DJ`ów. Aplikacja oferuje prosty i łatwy w obsłudze interfejs oraz posiada rozbudowane narzędzia i funkcje do miksowania muzyki. Oprócz tego umożliwia miksowanie utworów muzycznych na żywo, tworząc przy okazji różne efekty dźwiękowe.

Program obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty audio, w tym między innymi MP3, WAV, OGG, FLAC, VOX czy RealMedia. Wspiera również metodę "przeciągnij i upuść", która w pewnym stopniu usprawnia korzystanie z aplikacji. Ponadto znajdziemy w nim możliwość tworzenia listy odtwarzania, funkcje automatycznie wykrywającą różne rytmy oraz tryb do automatycznego odtwarzania dźwięków i utworów.

W jego zasobach nie mogło również zabraknąć obsługi wtyczek VST, wbudowanego equalizera do poprawiania jakości dźwięku, funkcji do przyspieszania i spowalniania utworu muzycznego w czasie rzeczywistym. Zulu DJ Software posiada też osobne wyjście na słuchawki, a także oferuje pełną synchronizację pomiędzy konsolami DJ-skimi (Decks).

Uwaga!

  1. Program Zulu DJ Software dostępne jest w wersji próbnej i pozwala na 14 dni darmowego testowania.
  2. Podczas instalacji Zulu DJ Software należy uważać na dodatkowe aplikacje, które dodają paski narzędziowe (toolbar) do przeglądarek internetowych. Jeżeli nie zamierzamy ich instalować, to wystarczy je odznaczyć w kreatorze instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!