bEEaSyzV
ACDSee ikona

ACDSee

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ACDSee to mobilne wydanie popularnego programu graficznego dla PC o tej samej nazwie. Aplikacja pozwala edytować grafii i zdjęcia zgromadzone w pamięci urządzenia, ale także wykonać nowe korzystając z udostępnionych dodatków.

bEEaSyzX

Główne narzędzia edycji podzielono na 8 kategorii. Niestety nie znajdziemy tam niczego, czego byśmy już nie znali z dziesiątek innych aplikacji tego typu. Przycinanie, obracanie, zabawa fokusem, cieniami, saturacją, nakładanie filtrów itp. Sporo tego, jednak ciężko doszukać się tu unikatowych rozwiązań i narzędzi. Dodatkowo za część z nich musimy dopłacić za pomocą mikropłatności.

Wybierając tryb aparatu otrzymujemy dostęp do opcji, które już na tym etapie pozwolą nam zmodyfikować przyszłe zdjęcie. Efekt naszej pracy możemy ponownie edytować w programie. Z poziomu menu głównego mamy również dostęp do tworzenia kolaży. ACDSee nie tylko nie wyróżnia się na tle konkurencji, ale też brakuje mu darmowej wersji. Z drugiej strony płatna też nie zapewnia dostępu do wszystkich narzędzi, które często konkurencja oferuje za darmo.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań331
Data aktualizacji30 maj 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
ACDSee ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEEaSyAT