Acompli, czyli Outlook dla iPhona, którego Microsoft nigdy nie zrobił

Acompli, czyli Outlook dla iPhona, którego Microsoft nigdy nie zrobił

Acompli, czyli Outlook dla iPhona, którego Microsoft nigdy nie zrobił
24.04.2014 22:50, aktualizacja: 24.04.2014 23:36

Jeśli korzystacie z urządzeń Apple z ciągłym niedosytem i poczuciem, że brak im dobrych rozwiązań do bardziej wymagających zastosowań biruowych, ucieszy Was nowa aplikacja Acompli dla iPhona. To nowy, zaawansowany klient Microsoft Exchange, Google Apps i Gmaila, który łączy klasyczną estetykę środowiska Apple z naprawdę rozbudowanymi możliwościami.

Acompli zadebiutował dzisiaj w App Store i przyznam, że już po kilku chwilach od podpięcia do serwera Exchange można odnieść wrażenie, jakby to Microsoft pod przykrywką zaczął eksperymentować z Outlookiem dla iPhona. Jest w tym oczywiście nieco przesady, ale oceńcie sami:

Acompli Email App: Product Tour

Acompli zaprojektowany został tak, by łatwo okiełznać duże skrzynki pocztowe. Wyszukiwanie, filtry, zaawansowana obsługa załączników (np. przesyłanie dużych załączników bez konieczności pobierania ich na telefon) to przykładowe zastosowania, w których radzi sobie lepiej od wbudowanej w iOS aplikacji do obsługi poczty. Obsługuje też kalendarze i orientuje zadania wokół osób, z którymi współpracujemy. Acompli ma własne mechanizmy budowania list kontaktów w oparciu o nasze wzorce zachowań, co w teorii ma pomóc w zarządzaniu relacjami z innymi ludźmi. Jak sprawdza się w praktyce? Łatwo przekonać się samemu, bo aplikacja jest całkowicie bezpłatna.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)