Acompli, czyli Outlook dla iPhona, którego Microsoft nigdy nie zrobił

Acompli, czyli Outlook dla iPhona, którego Microsoft nigdy nie zrobił
24.04.2014 22:50
Acompli, czyli Outlook dla iPhona, którego Microsoft nigdy nie zrobił

Jeśli korzystacie z urządzeń Apple z ciągłym niedosytem i poczuciem, że brak im dobrych rozwiązań do bardziej wymagających zastosowań biruowych, ucieszy Was nowa aplikacja Acompli dla iPhona. To nowy, zaawansowany klient Microsoft Exchange, Google Apps i Gmaila, który łączy klasyczną estetykę środowiska Apple z naprawdę rozbudowanymi możliwościami.

Acompli zadebiutował dzisiaj w App Store i przyznam, że już po kilku chwilach od podpięcia do serwera Exchange można odnieść wrażenie, jakby to Microsoft pod przykrywką zaczął eksperymentować z Outlookiem dla iPhona. Jest w tym oczywiście nieco przesady, ale oceńcie sami:

Acompli Email App: Product Tour

Acompli zaprojektowany został tak, by łatwo okiełznać duże skrzynki pocztowe. Wyszukiwanie, filtry, zaawansowana obsługa załączników (np. przesyłanie dużych załączników bez konieczności pobierania ich na telefon) to przykładowe zastosowania, w których radzi sobie lepiej od wbudowanej w iOS aplikacji do obsługi poczty. Obsługuje też kalendarze i orientuje zadania wokół osób, z którymi współpracujemy. Acompli ma własne mechanizmy budowania list kontaktów w oparciu o nasze wzorce zachowań, co w teorii ma pomóc w zarządzaniu relacjami z innymi ludźmi. Jak sprawdza się w praktyce? Łatwo przekonać się samemu, bo aplikacja jest całkowicie bezpłatna.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)