Adobe Creative Cloud wystartował

Adobe Creative Cloud wystartował

11.05.2012 16:33

Zgodnie z zapowiedziami dziś otwarty dla klientów został serwis Adobe Creative Cloud. Znajdziemy tam całą kolekcję aplikacji z pakietów Creative Suite 6, który jest w sprzedaży od poniedziałku, aplikacje dla tabletów, dodatkowe usługi internetowe i programy Muse oraz Edge Preview.

Użytkownicy usługi Creative Cloud mogą pobrać i zainstalować na maksymalnie dwa ze swoich komputerów z Windowsem lub OS X wszystkie aplikacje z pakietu CS6, mogą skorzystać z aplikacji dla tabletów z serii Adobe Touch Apps (Proto i Collage są już dostępne dla iPadów), Adobe Edge przeznaczony do tworzenia animacji w HTML5, Muse do szybkiego tworzenia aplikacji webowych oraz TypeKit, który umożliwia korzystanie z kilkuset czcionek webowych na projektowanych stronach. W pakiecie znajduje się również 20 GB miejsca w chmurze, narzędzie do synchronizacji plików Cloud Connection, możliwość tymczasowej publikacji stron (Business Catalyst) i zbierania statystyk odwiedzin, komentowania materiałów przez innych użytkowników.

W planach Adobe ma również dołączenie do Creative Cloud programu Lightroom 4. Jeśli chodzi o możliwości publikacji, zostaną one wzbogacone o publikacje cyfrowe dla urządzeń mobilnych. Adobe będzie pracował również nad zbudowaniem silnej społeczności w ramach Creative Cloud, gdzie będzie możliwe dzielenie się materiałami do wykorzystania w projektach i korzystanie z zamieszczonych przez Adobe i użytkowników materiałów edukacyjnych.

Ceny abonamentów poznaliśmy podczas oficjalnej premiery pakietu CS6 i Creative Cloud. Jeśli kupimy subskrypcję na cały rok, opłata wyniesie 49,99 dolarów miesięcznie, zaś za 74,99 dolarów będzie można kupić jeden miesiąc pracy bez dalszych zobowiązań. Dla posiadaczy pakietów CS4, CS5 i CS5.5 Adobe przygotował promocję — Creative Cloud mogą mieć za 29,99 miesięcznie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)