Adobe dla studentów - kolejne podejście

05.10.2009 16:46, aktual.: 05.10.2009 17:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po pierwszej, niezbyt udanej przymiarce do programu studenckiego firmy Adobe czas na kolejną, wydaje się dużo lepiej przygotowaną inicjatywę tego typu - ruszył właśnie program wersji Student Edition dla produktów firmy Adobe.

Dzięki programowi uczniowie szkół średnich i studenci będą mogli kupić między innymi następujące programy Adobe w polskich wersjach językowych w specjalnych cenach - Creative Suite Web Premium (ok. 249 EUR netto), Creative Suite Design Premium (ok. 299 EUR netto), Creative Suite Design Standard (ok. 199 EUR netto), Creative Suite Master Collection (ok. 499 EUR netto) oraz Photoshop Extended (ok. 169 EUR netto). Są to sugerowane ceny detaliczne, ceny w sklepach mogą nieznacznie się różnić i zależeć od wahnięć kursowych. Póki co strona programu nie jest jeszcze w pełni zlokalizowana i zawiera wyłącznie odnośniki do sklepów w Wielkiej Brytanii, jak jednak ustalił serwis mojejabłuszko.pl, w Polsce wersje edukacyjne dostępne będą w ramach normalnego kanału sprzedaży, powinny zatem już wkrótce pojawić się w ofercie wielu sklepów.

Oprogramowanie będzie dostępne dla wszystkich osób posiadających ważne legitymacje akredytowanych szkół wyższych (wymagających odpowiednika co najmniej dwóch lat nauki w pełnym wymiarze czasu do przyznania stopnia naukowego) i szkół średnich (nauczających w pełnym wymiarze czasu) działających na terenie Polski. Przeznaczone będzie do instalowania wyłącznie na prywatnych komputerach i do celów niekomercyjnych. Jak zapewnia Adobe, celem programu studenckiego jest umożliwienie młodym ludziom dogłębnego poznania powszechnie wykorzystywanych programów graficznych, jak również programów do tworzenia materiałów wideo i audio niezbędnych w przyszłej pracy zawodowej.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (41)