iOSKomunikacja/społecznośćKlienty e-mailAirmail - Your Mail With You
Airmail - Your Mail With You ikona

Airmail - Your Mail With You5.6.82

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Airmail - Your Mail With You to rozbudowany klient do obsługi poczty elektronicznej na iPhone'y oraz iPady. Wcześniej program był dostępny na Macbooki i cieszył się dużą popularnością. Dlatego jego twórcy zdecydowali się na przygotowanie wydania także na urządzenia mobilne od Apple.

Aplikacja zawiera mnóstwo możliwości konfiguracji, co sprawia, że powinna się sprawdzić nawet w rękach najbardziej wymagających użytkowników. Airmail obsługuje usługi pocztowe: Gmail, Exchange, IMAP i POP 3. Możemy więc podpiąć w aplikacji konto do poczty od Google, Microsoftu, Yahoo!, iCloud i wielu innych. Nasze wiadomości synchronizują się też przez iCloud, co sprawia, że będziemy mieli do nich dostęp także np. na MacBooku.

Standardowo jak na usługę e-mailową przystało, Airmail wysyła powiadomienia push. Wiadomości możemy „zamrażać”, czyli odkładać na później (tak, jak np. w google'owym Inboxie lub Mailboxie), nadawać im wysoki priorytet, dowolnie segregować w wybranych folderach (możliwe jest też synchronizowanie wybranych folderów Gmaila), dodawać inne dźwięki powiadomień dla wiadomości od określonych nadawców. Program wspiera dyski chmurowe: Google Drive, Dropbox, Box.com, Dropler, OneDrive, pozwala też przesyłać treści do wielu innych serwisów, m.in. do Evernote, Wunderlist, Pocket, Things, Tasks i wielu, wielu innych. Opcji w usłudze Airmail jest zresztą znacznie więcej, a ich pełną listę znajdziecie tutaj. To wszystko sprawia, że obecnie Airmail - Your Mail With You to jedna z najbardziej rozbudowanych aplikacji do zarządzania pocztą e-mail na urządzenia z systemem iOS.

Aktualnie aplikacja Airmail - Your Mail With You jest dostępna na iPhone'y, obsługuje też smart zegarki Apple Watch. Natomiast wersja na iPady powinna się pojawić podczas kolejnych aktualizacji programu.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentBloop S.R.L.
Liczba pobrań242
Data aktualizacji13 wrz 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Airmail - Your Mail With You ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)