Akcesoria gamingowe Gamdias w NTT System

Akcesoria gamingowe Gamdias w NTT System

Akcesoria gamingowe Gamdias w NTT System
Redakcja
12.02.2019 10:03

Dział Akcesoriów NTT System wzbogaca ofertę o szeroką gamę produktów gamingowych marki Gamdias. Są wśród nich zarówno klawiatury, myszki, słuchawki, jak i zestawy. NTT System, jeden z kluczowych krajowych dostawców komputerów od kilku lat powiększa swoje portfolio nie tylko komputerów gamingowych, ale również urządzeń peryferyjnych. Z badań ryknowych wynika, że popyt na akcesoria gamingowe rośnie szybciej, niż segment komputerów. Akcesoria gamingowe sprzedawane są zwykle wraz z nowym zestawem komputerowym, ale coraz częściej na wymianę myszki i klawiatury decydują się gamerzy już wyposażeni w sprzęt.

  • Entuzjaści elektronicznej rozrywki obok jakości i trwałości, coraz bardziej doceniają również aspekty ergonomiczne urządzeń. Co z tego, że myszka jest szybka i precyzyjna, jeśli po kilku godzinach grania boli nadgarstek? – mówi Aneta Biel, kierownik działu Sieci i Akcesoria w NTT System. - Amatorzy gamingu są coraz bardziej wymagający przy wyborze peryferii, dlatego spodziewamy się dużego powodzenia produktów Gamdias. Ta marka jest synonimem nie tylko wysokiej jakości, ale również ergonomii. Ponadto sprzęt jest oryginalny pod względem wzornictwa i niedrogi.
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W ofercie NTT System są już dostępne trzy zestawy peryferii dla graczy: Ares M1, Posejdon E1 oraz Hermes E1A. Pierwszy z nich zawiera klawiaturę i myszkę, drugi klawiaturę multimedialną, mysz o rozdzielczości 3200 dpi, słuchawki z mikrofonem, zaś trzeci mechaniczną klawiaturę, podświetlaną mysz 3200 dpi oraz podkładkę. Portfolio Gamdias urządzeń dostępnych u dystrybutora obejmuje też pojedyncze komponenty wśród których są trzy myszy: dwie 8-przyciskowe, podświetlane Zeus M1 o rozdzielczości 7 000 dpi, model M2 o rozdzielczości aż 16 000 dpi oraz podświetlana Hades M1 10800 dpi, w wersji przewodowej lub bezprzewodowej. Ofertę peryferii dopełnia podświetlana klawiatura mechaniczna Hermes P1 oraz oferujące przestrzenny dźwięk, podświetlane słuchawki Eros M1 ze złączem USB.

Produkty dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, ceny detaliczne myszek wynoszą od 89 do 245 zł w zależności od modelu, ceny zestawów od 99 do 195 zł, zaś słuchawki kosztują 135 zł. Akcesoria posiadają 24 miesiące gwarancji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)