Aktualizacja GDR 1 dla Windows Phone 8.1 już dostępna w kanale dla deweloperów

Aktualizacja GDR 1 dla Windows Phone 8.1 już dostępna w kanale dla deweloperów
Paweł Piskurewicz

04.08.2014 15:27, aktual.: 05.08.2014 10:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zgodnie z zeszłotygodniowymi zapowiedziami w kanale deweloperskim Windows Phone, pojawiła się aktualizacja GDR 1. Przynosi ze sobą sporo zmian, takich jak foldery na ekranie start, zmiany w aplikacjach, wsparcie nowych urządzeń.

Z aktualizacji w programie Preview for Developers mogą skorzystać: posiadacze odblokowanych telefonów, osoby z aktywnym kontem deweloperskim, użytkownicy App Studio. Dzięki ostatniej metodzie program jest otwarty dla każdego posiadacza Windows Phone 8. Wystarczy że uda się na stronę projektu i przystąpić do niego. Gdy nasz telefon spełnia jeden z powyższych warunków, pobieramy aplikację Preview for Developers i postępujemy zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Obraz

Najnowsza aktualizacja przynosi z sobą kilka ciekawych zmian. Po pierwsze ekran start otrzyma foldery. Wcześniej były one dostępne jedynie w telefonach Nokii oraz Samsunga. Dodatkowo systemowe foldery działają w pełni na ekranie start, a nie jako aplikacje. Kolejna nowości to przebudowane aplikacje systemowe takie jak muzyka, sms czy też Internet Explorer. Zmian jest znacznie więcej, a ich szczegółowy opis przygotujemy wkrótce.

Przed pobranie aktualizacji należy pamiętać, że to wersja testowa oprogramowania. Choć do programu może przystąpić właściwie każdy, jest on skierowany głównie do programistów. W tej wersji systemu nasz telefon może nie działać tak dobrze, jak w przypadku oficjalnych aktualizacji od producenta.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (84)
Zobacz także