iOSBezpieczeństwoBezpieczeństwo osobisteAlarm powietrzny (Повітряна тривога)
Alarm powietrzny (Повітряна тривога) ikona

Alarm powietrzny (Повітряна тривога)6.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Alarm powietrzny informuje o zagrożeniu nalotem na jeden z 25 obszarów na terenie Ukrainy. Opracowana przez STFalcon przy ścisłej współpracy z ukraińskim Ministerstwem Cyfryzacji jest jedyną tego typu aplikacją, oficjalną ukraińskiego rządu.

Alarm powietrzny to mobilna aplikacja, która ma na celu informowanie użytkownika o zagrożeniu nalotem w jednym z dwudziestu pięciu obszarów na terenie Ukrainy. Użytkownik po wybraniu jednego z obszarów będzie informowany sygnałem dźwiękowym kiedy tylko nastąpi zagrożenie. Co ważne, użytkownik nie musi być w danym obszarze! Aplikacja nie wymaga włączonej geolokalizacji i w rzeczywistości działa nie tylko na terenie Ukrainy.

Aplikacja Alarm powietrzny nie wymaga rejestracji, nie zbiera danych użytkownika, jest całkowicie anonimowa i bezpieczna, skupiając się tylko na dostarczeniu informacji o zagrożeniu. Wystarczy wybrać jeden z 25 obszarów a telefon będzie nas informował głośnym sygnałem dźwiękowym (nawet kiedy jest wyciszony) o zbliżającym się nalocie.

Z racji tego, że aplikacja nie wymaga geolokalizacji, użytkownicy będący poza granicami Ukrainy mogą otrzymywać informacje o zagrożeniach w wybranym obszarze działań wojennych.

Uwaga: Na ten moment nie ma możliwości wybrania regionu Zaporoże i obwodu czerskiego.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentstfalcon
Liczba pobrań46
Data aktualizacji27 lut 2024
Rozmiar pliku0.26 MB
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Alarm powietrzny (Повітряна тривога) ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie