WindowsMultimediaNagrywanie płyt CD/DVD/BDAll Free Disc Burner
All Free Disc Burner ikona

All Free Disc Burner8.8.2.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

All Free Disc Burner to bezpłatne narzędzie do wypalania płyt CD i DVD, które w znikomym stopniu zużywa zasoby systemowe, a jednocześnie zawiera wszystkie niezbędne opcje.

Dzięki temu programowi możemy utworzyć kopię zapasową wybranych plików na dowolnym nośniku, nagrać pliki MP3 na płytę Audio CD, stworzyć dysk Video CD lub VCD, zapisać zawartość znajdującą się na płycie DVD lub CD w formie pliku ISO do przechowania na dysku twardym (i na odwrót – czyli nagrać ISO na płytę DVD lub CD), a także zgrać utwory z Audio CD, zapisując je na komputerze w formacie MP3, WAV lub WMA. O ile jest taka możliwość, All Free Disc Burner pozwala na usuwanie danych z nośników.

All Free Disc Burner to program bardzo prosty w użyciu. Do dyspozycji użytkownika oddano przejrzysty kreator, dzięki któremu z obsługą narzędzia poradzą sobie także mniej doświadczeni odbiorcy.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań10 170
Data aktualizacji27 paź 2019
Rozmiar pliku4.50 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
All Free Disc Burner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)