Allegro Sprzedaż: szybsze wystawianie przedmiotów na iOS i Androidzie

Allegro Sprzedaż: szybsze wystawianie przedmiotów na iOS i Androidzie

Allegro Sprzedaż: szybsze wystawianie przedmiotów na iOS i Androidzie
Redakcja
12.09.2014 19:52, aktualizacja: 15.09.2014 09:14

Popularny serwis aukcyjny Allegro już od dawna nie jest miejscem, gdzie dokonuje się jedynie licytacji. Wprost przeciwnie, od jakiegoś czasu można by go nazwać jedną z większych „galerii sklepowych”, bo znajdziemy tam nie tylko małe firmy chcące zwiększyć swoją sprzedaż, ale i znanych producentów. Serwis postanowił pomóc osobom, które zajmują się sprzedażą za pośrednictwem Allegro. W tym celu wydał nową aplikację Allegro Sprzedaż dla Androida i iOS dedykowaną właśnie sprzedawcom.

Obraz

Całość pozwala w szybki sposób dodawać nowe oferty sprzedaży z poziomu urządzenia mobilnego takiego jak smartfon i tablet. Zapewnia także dostęp do trwających już aukcji, a także tych już zakończonych, archiwalnych. Przy pierwszym starcie przywita nas krótki poradnik odnośnie zastosowań programu. Aby móc skorzystać z Allegro Sprzedaż należy oczywiście posiadać aktywne konto w serwisie. Ekran główny przedstawia nasze aktywne aukcje. Obok znajduje się zakładka z przedmiotami sprzedanymi, oraz tymi, które nie znalazły zainteresowanego. Na dole ekranu znajduje się przycisk dedykowany dodawaniu przedmiotów, oraz profilowi.

Po lewej u góry odnajdziemy mechanizmy sortowania wyświetlanej treści, po prawej klasyczną wyszukiwarkę. Dodawanie nowych przedmiotów dzieli się na kilka etapów. Kolejne są aktywne dopiero po wypełnieniu poprzednich. Wedle naszej opinii, interfejs najnowszej aplikacji jest bardzo intuicyjny i przejrzysty. Choć na razie jego funkcjonalność jest nieco ograniczona, serwis obiecuje, że będzie aplikację na bieżąco aktualizował wzbogacając ją o nowe możliwości. W drodze jest również wersja dla platformy Windows Phone, o której serwis nie zapomina. W wersji 1.1, nad którą prace już trwają, Allegro ma zamiar dodać opcję tworzenia wersji roboczych ofert. Pozwoli to na tworzenie lub edytowanie stron przedmiotów w każdej wolnej chwili, gdy tylko będziemy mieli pod ręką urządzenie mobilne.

Sam program działa szybko i stabilnie, nie natknęliśmy się na żadne problemy podczas jego testowania na żadnej platformie. Udostępniany jest za darmo. Na chwilę obecną nie ma wersji dla iOS dedykowanej iPadowi. Wersja na Androida wymaga z kolei systemu w wersji 4.0.3 lub nowszej. Programy dla obu platform znajdziecie w bazie aplikacji mobilnych naszego serwisu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)