AllPlayer 7.1 znajdzie dla Ciebie filmy na dysku i w Internecie

AllPlayer 7.1 znajdzie dla Ciebie filmy na dysku i w Internecie

AllPlayer 7.1 znajdzie dla Ciebie filmy na dysku i w Internecie
01.02.2017 14:23

Po wydaniu napakowanego nowościami ALLPlayera 7.0 przyszła pora na rozbudowę możliwości wyszukiwania filmów. W wersji 7.1 wyszukiwarka korzysta nie tylko z zasobów na dysku, ale też stron VoD i wyszukiwarek torrentów. Trzeba tylko samodzielnie skonfigurować sobie wyszukiwarkę.

Autorzy programu nie podpowiadają, jak można oglądać materiały z konkretnych stron lub torrentów w programie. Decyzję pozostawiają użytkownikom, którzy mogą działać na własną rękę, zgodnie ze swoim gustem i sumieniem.

Obraz

By ALLPlayer mógł przeszukiwać nasze ulubione strony, trzeba podać mu odpowiednie odnośniki i wyrażenia regularne w ustawieniach. Trzeba samemu podać odnośnik do wyszukiwarki (zastępując wpisywany tekst przez ciąg XXXXX), znak łączący słowa hasła wyszukiwania (zazwyczaj + lub _) oraz wyrażenia regularne, które pozwolą na znalezienie na stronie z wynikami wyszukiwania linków do plików i tytułów filmów, co zostało opisane w oficjalnej instrukcji. Na różnych forach już pojawiają się pierwsze konfiguracje dla popularnych stron.

Obraz

Wydanie 7.1 ALLPlayera to także zaktualizowane kodeki i optymalizacja działania programu. Obsługa stacji radiowych jest wygodniejsza dzięki podziałowi na katalogi i grupowanie według miejsca nadawania. Poprawiona została również obsługa napisów z napisy24.pl.

Na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość: w naszej bazie programów pojawił się ALLPlayer Pilot Free, czyli oficjalny pilot do odtwarzacza. Sterowanie jest możliwe z sieci lokalnej i przez Internet, można też przesyłać pliki z urządzenia na komputer. Niestety aplikacja wyświetla niewielkie reklamy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (64)