Amazon zapowiada następcę Voyage'a, nowy czytnik Kindle z najwyższej półki

Amazon zapowiada następcę Voyage'a, nowy czytnik Kindle z najwyższej półki05.04.2016 12:25
Amazon zapowiada następcę Voyage'a, nowy czytnik Kindle z najwyższej półki

Minęły niecałe dwa lata, odkąd Amazon zaprezentował ostatni „flagowy” czytnik e-booków, Kindle Voyage. Mimo że firma skupiła się w ostatnim czasie na produkcji i promocji takich urządzeń, jak Amazon Echo i tabletów czy smartfonów, to już wkrótce zaprezentowany zostanie następca Voyage’a.

Informacjami na ten temat podzielił się na Twitterze Jeff Bezos, szef Amazona zaangażowany także w działalność Blue Origin – firmie, które nie bez sukcesów pracuje nad turystycznymi lotami na orbitę. Niestety nie opublikował on żadnych szczegółów dotyczących nowego Kindle’a – wciąż nieznana jest nawet jego nazwa.

Heads up readers – all-new, top of the line Kindle almost ready. 8th generation. Details next week.

— Jeff Bezos (@JeffBezos) 4 kwietnia 2016Wiadomo natomiast, że nowy czytnik z najwyższej półki jest już prawie gotowy. Wszelkie dodatkowe informacje mają się pojawić już w przyszłym tygodniu. Trudno jednak stwierdzić, aby zapowiedź wzbudziła szczególny entuzjazm.

Społeczność Twittera nie wyraża raczej potrzeby posiadania nowego urządzenia, ponadto z powodzeniem wykorzystują oni aplikację Kindle na smartfony. Zwłaszcza, że Voyage po dwóch latach od premiery wciąż kosztuje 200 dolarów, a od czasu jego premiery pojawiło się wiele mniejszych producentów oferujących czytniki w całkiem atrakcyjnych, przynajmniej w porównaniu do Amazona, cenach.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)