Android Auto 5.4 dostępny do pobrania. Wkrótce może wyświetlać spalanie i inne dane z pojazdu

Android Auto 5.4 jest dostępny do pobrania, fot. materiały prasowe BMW
Android Auto 5.4 jest dostępny do pobrania, fot. materiały prasowe BMW
Oskar Ziomek

17.06.2020 20:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Android Auto jest już dostępny do pobrana w wersji 5.4. Jak zwykle, można przy tej okazji liczyć na poprawki błędów i w praktyce nieduże usprawnienia, które niekoniecznie są widoczne gołym okiem. W tym przypadku najciekawsze są jednak nadchodzące zmiany "pod maską", na które zwrócono uwagę podczas szczegółowej analizy pliku APK z aplikacją.

Ciekawe informacje o kodzie Androida Auto pojawiły się na reddicie. Jeden z użytkowników tłumaczy, że trafił na łańcuchy znaków wskazujące na planowane wdrożenie obsługi połączenia z samochodem. W nowym widoku Android Auto miałby pokazywać informacje o pojeździe, takie jak spalanie czy przebieg.

Na razie funkcja jest na wczesnym etapie rozwoju i jakiekolwiek szczegóły nie są znane. Bez wątpienia jednak, tego typu nowość byłaby największą zmianą w Androidzie Auto od czasu gruntownego odświeżenia interfejsu w ubiegłym roku.

Co interesujące, w kodzie znaleziono również wzmianki, które sugerują, że w Androidzie Auto miałaby się pojawić integracja z Google Pay. Tutaj również nie są znane szczegóły, spekuluje się jednak, że tę funkcję można by wykorzystać podczas uiszczania opłat za przejazd niektórymi drogami.

Aplikację Android Auto oraz Android Auto for phone screens (dla użytkowników Androida 10) można pobrać z naszego katalogu oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (34)
Zobacz także