Android w wydaniu Microsoftu zaczyna nabierać kształtu

Android w wydaniu Microsoftu zaczyna nabierać kształtu

Android w wydaniu Microsoftu zaczyna nabierać kształtu
Oskar Ziomek
19.12.2017 19:00, aktualizacja: 19.12.2017 19:13

Wersja testowa Microsoft Launchera otrzymała kolejną aktualizację, w której pojawiło się kilka nowych opcji. Wśród nich znalazło się wyczekiwane przez użytkowników tworzenie folderów w menu z aplikacjami, co pomoże zaprowadzić porządek, ale także nowości, dzięki którym wygląd launchera można jeszcze lepiej dostosować do własnych preferencji – w tym zakresie wiele zmieniło się także w jednym z poprzednich wydań stabilnych.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Tworzenie katalogów to nie jedyna zmiana. Obok tego, w programie pojawia się również możliwość wyłączenia doku oraz jednoczesnego zaznaczania (a co za tym idzie także przenoszenia czy usuwania) wielu ikon i widżetów na pulpitach oraz w szufladzie z aplikacjami. Wszystko to ma pomóc jeszcze lepiej, a w tym przypadku także szybciej dostosowywać funkcjonalność i wygląd launchera do własnych potrzeb.

W Microsoft Launcherze pojawiły się także animacje podczas uruchamiania programów. Oczywiście przy okazji nowej wersji nie zabrakło również poprawek błędów, tym razem na czele z rozwiązywaniem problemu odświeżania widżetu pogody oraz liczników związanych z konkretnymi aplikacjami. Microsoft nie ukrywa, że problemy nie zostały jeszcze do końca rozwiązane i zachęca do aktywnego korzystania z kanałów informacji zwrotnych, by wszystkie funkcje jak najszybciej dopracować.

350208031885518785

Microsoft Launcher dla Androida dostępny jest do pobrania z naszej bazy. Przypominamy, że wraz z innymi aplikacjami Microsoftu, stanowi on ciekawy zestaw programów niezbędny każdemu użytkownikowi Androida, który chciałby korzystać z systemu zgodnie z wizją Microsoftu, który porzucił już rozwój własnego systemu mobilnego.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (75)