WindowsGryZręcznościoweAngry Birds

Angry Birds4.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Angry Birds to zręcznościowy fenomen. Gra rozsławiona na urządzeniach przenośnych wydana została także w wersji PC, by również wielbiciele klawiatur oraz myszek mogli poświęcać wolny czas na likwidowaniu zielonych prosiaków. Świnki naraziły się na gniew wkurzonych ptaków poprzez skradnięcie im ich jajek. Zemsta była kwestią czasu. Rozgrywka przetestuje przede wszystkim celność gracza przed monitorem.

Zabawa opiera się na strzelaniu ptakami z procy w kierunku nieprzyjaciół. Z początku zadanie jest dosyć proste, szybko jednak pojawiają się różnego rodzaju fortyfikacje oraz utrudnienia. Rumieńców wszystkiemu nadaje silnik imitujący fizyczne właściwości obiektów oraz materiałów. Szklane ściany posypią się po mocnym uderzeniu, takie drewniane trafione odpowiednio przesuną, a kamień spadnie śwince szybko na głowę.

Im dalej, tym architektura poziomów coraz bardziej zróżnicowana. W kolejnych wyzwaniach pomogą jednak wprowadzane stopniowo nowe rodzaje upierzonych podopiecznych. Będą rozdzielać się w locie na mniejsze ptaki, przyśpieszać w powietrzu czy eksplodować we wskazanym momencie. Czasami kluczem do zwycięstwa będzie więc odpowiednie wykorzystanie mocy dostępnych bohaterów.

Ograniczenia wersji trial

Wersja testowa oferuje cały pierwszy epizod gry, na który składa się niemal 200 poziomów. Daje to dość duży wgląd w mechanikę rozgrywki i zabawę na długo.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.33 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań12 495
Data aktualizacji9 gru 2015
Rozmiar pliku74.29 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)