AndroidGryZręcznościoweAngry Birds Action!
Angry Birds Action! ikona

Angry Birds Action!2.6.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Angry Birds Action! to kolejna gra poświęcona bardzo popularnym na całym świecie, charakterystycznym wściekłym ptakom. Tym razem twórcy gry przygotowali rozgrywkę nawiązującą do stołów do flippera, na których Angry Birds sieją destrukcję.

Grę oparto na następującym pomyśle. Jeden z wściekłych ptaków, Red, przez sen nie upilnował wioski, której miał strzec. W efekcie, została ona rozkradziona przez nieznanych sprawców. Ale za winnego uznano właśnie Reda, dlatego wyruszył on przez Wyspę Ptaków, aby znaleźć dowody swojej niewinności.

Na graczy czeka 120 plansz. Im dalej zajdziemy, tym bardziej skomplikowane zadania będą na nas czekać i więcej przeszkód na planszy będziemy musieli rozbić. Bo właśnie na demolowaniu zawartości plansz opiera się główny pomysł na zabawę w Angry Birds Action! Sterując wściekłymi ptakami (na początku Redem, ale z czasem będziemy mogli zagrać także pozostałymi słynnymi ptaszydłami) musimy tak ustawić celownik, by znaleźć najkrótszą drogę do widocznych na planszy jajek, trafić je i strącić. Im więcej elementów na planszy zniszczymy przy okazji, tym lepiej dla nas, bo zyskamy na tym punkty. Te zaś możemy przeznaczyć na zakupy, np. kupując dodatkową energię, która pozwoli nam grać bez przerwy.

Gry z serii Angry Birds przez lata przyzwyczaiły do grafiki i grywalności na wysokim poziomie. Nie inaczej jest z Angry Birds Action! - aplikacja dostarcza sporo rozgrywki, a odgłosy wydawane przez szykujące się do destrukcji ptaki chwilami rozśmieszają do łez. Warto jednak mieć na uwadze, że ta aplikacja może zadziałać kiepsko na smartfonach i tabletach o gorszych parametrach technicznych. Problemem mogą się okazać także mikropłatności, bo są w tej grze momenty, kiedy trzeba poczekać kilkanaście minut, aby pójść dalej w rozgrywce unikając jednocześnie sięgania do portfela.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań425
Data aktualizacji1 sie 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Angry Birds Action! ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)