AndroidGryLogiczne i karcianeAngry Birds Fight!
Angry Birds Fight! ikona

Angry Birds Fight!

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Angry Birds Fight! to kolejna gra z serii o wściekłych ptakach. Tym razem jej rozgrywkę oparto na popularnym i sprawdzonym mechanizmie z gatunku match-3. Nie zabrakło oczywiście autorskich pomysłów, które znacząco urozmaicają zabawę.

Idea Angry Birds Fight! opiera się na rywalizacji z innymi graczami. To pojedynki z nimi popychają nas do kolejnych misji kampanii. Rywalizujemy za pomocą wspomnianego match-3. Łącząc na planszy minimum 3 takie same elementy zdobywamy punkty zbroi, życia oraz ataku. Oczywiście możliwe są różne dodatkowe kombinacje wynikające z mocy specjalnych naszych ptaków. Po upływie wyznaczonego czasu dochodzi do konfrontacji. Gracz który zebrał więcej punktów wygrywa.

Aby urozmaicić rozgrywkę autorzy dodali proste elementy rozwoju postaci. Nasze ptaki zdobywają doświadczenie, mogą też korzystać z przedmiotów, które je wzmacniają. Dzięki zebranym środkom możemy je ulepszać. Wydatków jest sporo. Standardowo dla tego typów gier mamy określoną ilość punktów pozwalających nam na walkę. Po ich utracie musimy albo odpowiednio długo poczekać, albo zapłacić za ich odnowienie. Niestety poprzednie produkcje Rovio nauczyły nas, że nawet pomimo przyjaznego początku w pewnym momencie mikropłatności stają się bardzo natarczywe.

Nie zabrakło także integracji z Facebookiem, dzięki znajomym możemy nieco ułatwić sobie rozgrywkę. Pod względem wykonania ciężko Angry Birds Fight! cokolwiek zrzucić. Jest ładnie, dynamicznie i intuicyjnie. Gra radzi sobie dobrze nawet na słabszych urządzeniach. Początkowe misje bardzo dobrze wprowadzają nas w zasady gry. Angry Birds Fight! polecamy głównie fanom serii, którzy wiedza na jakie mikropłatności mogą się natknąć.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań2 571
Data aktualizacji16 lut 2017
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Angry Birds Fight! ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)