Anomalii ciąg dalszy — 11 bit studios zapowiada grę Anomaly Defenders

Anomalii ciąg dalszy — 11 bit studios zapowiada grę Anomaly Defenders

03.04.2014 11:56

Polski zespół 11 bit studios wziął się za produkcję kolejnego niecodziennego dzieła w postaci This War of Mine, ale nie zapomina o tym, z czego jest najbardziej znany, a więc serii Anomaly. Zapowiedziano oto Anomaly Defenders, kolejny projekt w jej ramach, ponownie odwracając koncepcję rozgrywki. Tak jak do tej pory bawiliśmy się w tower offense, czyli atakowaliśmy wroga, zamiast się bronić przed kolejnymi falami jego jednostek, tak teraz wszystko wraca na standardowy tor, bo to kosmici są w defensywie.

The Guide To The Defense Against Human Invasion - Chapter #1

Innymi słowy ścieżkami na planecie obcych nadciągać będą armie ludzi, a graczom przyjdzie rozstawiać po drodze różnorakie umocnienia i wieżyczki obronne. Producenci utrzymują, iż robią tak, jak nikt się tego po nich nie spodziewał i chyba należy przyznać im rację. Żeby tym razem przygotować coś w głównym nurcie? Chociaż znowu też nie do końca. W czasie rzeczywistym przyjdzie podejmować ważne decyzje, między innymi o rozwoju poszczególnych ze stacjonarnych jednostek (drzewka umiejętności), użyciu przydatnych funkcji czy po prostu w jakich konfiguracjach rozstawiać poszczególne z przynajmniej 8 dostępnych wież, każdą o innej charakterystyce, aby szybko nie polec.

11 bit studios mówi o 24 przepięknych etapach, jak też wspomina o zestawie ciekawych trybów gry, należy nastawić się więc jeszcze na kilka niespodzianek. Anomaly Defenders ma pojawić się jeszcze tej wiosny w wydaniu PC oraz na urządzenia przenośne. Datę premiery poszczególnych wersji gry powinniśmy poznać niedługo, chyba że po prostu pojawi się ona nagle w cyfrowych kanałach dystrybucji, co nie jest wcale wykluczone.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)