APEX M750 TKL: mniejsza wersja klawiatury mechanicznej dla graczy

APEX M750 TKL: mniejsza wersja klawiatury mechanicznej dla graczy

APEX M750 TKL: mniejsza wersja klawiatury mechanicznej dla graczy
Jan Mentel
30.10.2017 13:56

SteelSeries zaprezentowało dziś nowy wariant klawiatury mechanicznej Apex M750. Model TKL (ten-keyless) skrócono o sekcję numeryczną, zachowując jednocześnie wszystkie pozostałe funkcje znane z pełnowymiarowego pierwowzoru. Apex M750 TKL powstał z myślą o graczach, którzy podróżują ze swoim sprzętem (np. entuzjaści e-sportowych turniejów), mają ograniczone miejsce na biurku czy po prostu nie korzystają z przycisków numerycznych. Nowa klawiatura trafi do polskich sklepów 1 grudnia br. w sugerowanej cenie detalicznej 599 PLN.

W M750 TKL zastosowano indywidualne diody RGB, matowe wykończenia oraz trzecią generację linearnych przełączników mechanicznych SteelSeries QX2 o niskiej sile nacisku i liniowym punkcie aktywacji. Rama klawiatury została wykonana ze stopu aluminium serii 5000, co gwarantuje dużą wytrzymałość przy zachowaniu odpowiedniej lekkości urządzenia.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

[join]Zmianom nie uległa kompatybilność z oprogramowaniem SteelSeries Engine, gdzie użytkownicy mogą skorzystać z pełnej funkcjonalności aplikacji Discord Chat, ImageSync, Audio Visualizer, PrismSync czy GameSense. Apex bez sekcji numerycznej sprawdza się również w e-sporcie. SteelSeries podpisało niedawno kontrakt sponsorski z Sanderem “VoO” Kaasjagerem, który preferuje właśnie taką wersję klawiatury.

Obraz

„Korzystam z dość niskiej czułości myszy, więc muszę mieć naprawdę dużo miejsca na biurku, by zachować ergonomię grania.” powiedział Kaasjager. „SteelSeries M750 TKL nie ma sekcji numerycznej, ma za to wszystko, co najlepsze z modelu pełnowymiarowego. Dzięki temu nie muszę martwić się o komfort i wygodę podczas rozgrywki.”

Obraz

Apex M750 TKL jest już dostępna w oficjalnym sklepie internetowym SteelSeries stronie producenta w cenie 139.99€. Do sklepów w Polsce nowa klawiatura 1 grudnia w sugerowanej cenie detalicznej 599 PLN.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)