Aplikacja Niedziele wolne od handlu – nie daj się zaskoczyć zamkniętym sklepem

Aplikacja Niedziele wolne od handlu – nie daj się zaskoczyć zamkniętym sklepem

10.03.2018 11:13, aktual.: 12.03.2018 11:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

11 marca to pierwsza niedziela wolna od handlu, ustanowiona przez aktualny rząd. Obawiającym się, że zapomną o dniu, w którym większość sklepów będzie zamknięta, polecam aplikację Niedziele wolne od handlu. To kalendarz przypominający nie tylko o niedzielach, ale wszystkich świętach, w których ustalony został zakaz handlu – także tylko po godzinie 14:00.

Obraz

Przyzwyczajenie się do nowego rytmu życia na przestrzeni tygodnia może zająć trochę czasu, więc warto wyposażyć się w taki prosty kalendarz. W aplikacji można nie tylko sprawdzić nadchodzące dni, w których sklepy będą zamknięte, ale także ustawić przypomnienia na przyszłość. Domyślnie aplikacja przypomni o zakupach o 12:00 dnia poprzedniego, ale można ten czas zmienić. Powiadomień można ustawić dowolnie dużo.

Obraz

W aplikacji znajduje się też opis placówek handlowych, których nie obowiązuje zakaz handlu w niedziele. Lista jest niestety tylko wyciągiem z ustawy i nie wskaże, gdzie na pewno znajdziemy otwartą placówkę handlową. Warto pamiętać, że w galeriach handlowych w niedziele czynne będą lokale usługowe (fryzjer, pralnia, myjnia itp.), oddziały banków, kina, siłownie i lokale gastronomiczne.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Aplikację Niedziele wolne od handlu znajdziecie w naszej bazie.

Jeśli jednak wolicie korzystać ze swojej ulubionej aplikacji do obsługi kalendarza, możecie dodać dni wolne od handlu do kalendarza Google. W aplikacji znajdziecie instrukcję, jak to zrobić i odnośnik do odpowiedniego kalendarza do synchronizacji – goo.gl/hSHpDb.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (301)