Aplikacja Poczta w Windows 10 dzięki Fluent Design będzie ładniejsza

Aplikacja Poczta w Windows 10 dzięki Fluent Design będzie ładniejsza

Aplikacja Poczta w Windows 10 dzięki Fluent Design będzie ładniejsza
18.10.2017 15:25

Wczoraj zadebiutowała duża aktualizacja Windows 10 Fall Creators Update. Wśród nowości znajdziemy nowe wzornictwo – Fluent Design, jednak tylko niektóre elementy systemu otrzymały odświeżony wygląd, Microsoft skupił się na wybranych aplikacjach uniwersalnych. Niebawem dołączy do nich aplikacja Poczta

Owszem, wybrane aplikacje i pojedyczne elementy powłoki otrzymały Fluent Design, ale oprócz niewielkich zmian i dodania rozmazanej przezroczystości zmieniło się niewiele. Elementy interfejsu najczęściej pozostały na tym samym miejscu, a końcowy efekt potrafi rozczarować – większość użytkowników spodziewała się poważniejszych zmian, a nie wyłącznie kosmetycznych usprawnień.

Jak informuje Windows Central, większe zmiany dotkną aplikację Poczta, która oprócz otrzymania Fluent Design, zostanie jeszcze przebudowana. Nie będzie to rewolucja, ale ewolucja w dobrym kierunku. Insiderzy, którzy przeskoczyli aktualizacje dołączając do programu Skip Ahead, mogą już zobaczyć nową wersję aplikacji.

Otrzymała ona oznaczenie 8700.40315. Numeracja nie jest jednak wyznacznikiem posiadania wersji z Fluent Design. Część testerów posiadających właśnie wersję 8700.40315 wciąż widzi poprzedni interfejs. Prawdopodobnie Microsoft udostępnił dwie edycje, w tym jedną z Fluent Design, która trafiła tylko do wybranych Insiderów.

W najbliższym czasie odświeżona aplikacja Poczta powinna trafić do wszystkich Insiderów. Jeśli testy przebiegną pomyślne, to aktualizacja zostanie wydane także dla stabilnego Windowsa 10.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (45)