Aplikacja Poczta w Windows 10 dzięki Fluent Design będzie ładniejsza

Strona głównaAplikacja Poczta w Windows 10 dzięki Fluent Design będzie ładniejsza
18.10.2017 15:25
Aplikacja Poczta w Windows 10 dzięki Fluent Design będzie ładniejsza

Wczoraj zadebiutowała duża aktualizacja Windows 10 Fall Creators Update. Wśród nowości znajdziemy nowe wzornictwo – Fluent Design, jednak tylko niektóre elementy systemu otrzymały odświeżony wygląd, Microsoft skupił się na wybranych aplikacjach uniwersalnych. Niebawem dołączy do nich aplikacja Poczta

Owszem, wybrane aplikacje i pojedyczne elementy powłoki otrzymały Fluent Design, ale oprócz niewielkich zmian i dodania rozmazanej przezroczystości zmieniło się niewiele. Elementy interfejsu najczęściej pozostały na tym samym miejscu, a końcowy efekt potrafi rozczarować – większość użytkowników spodziewała się poważniejszych zmian, a nie wyłącznie kosmetycznych usprawnień.

Jak informuje Windows Central, większe zmiany dotkną aplikację Poczta, która oprócz otrzymania Fluent Design, zostanie jeszcze przebudowana. Nie będzie to rewolucja, ale ewolucja w dobrym kierunku. Insiderzy, którzy przeskoczyli aktualizacje dołączając do programu Skip Ahead, mogą już zobaczyć nową wersję aplikacji.

Otrzymała ona oznaczenie 8700.40315. Numeracja nie jest jednak wyznacznikiem posiadania wersji z Fluent Design. Część testerów posiadających właśnie wersję 8700.40315 wciąż widzi poprzedni interfejs. Prawdopodobnie Microsoft udostępnił dwie edycje, w tym jedną z Fluent Design, która trafiła tylko do wybranych Insiderów.

W najbliższym czasie odświeżona aplikacja Poczta powinna trafić do wszystkich Insiderów. Jeśli testy przebiegną pomyślne, to aktualizacja zostanie wydane także dla stabilnego Windowsa 10.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (45)