Aplikacja Temu - sposób na zakupy z poziomu smartfona

Aplikacja Temu - sposób na zakupy z poziomu smartfona

Aplikacja Temu
Aplikacja Temu
Źródło zdjęć: © GETTY | SOPA Images
14.11.2023 10:37, aktualizacja: 28.11.2023 11:11

Zakupy za pośrednictwem internetu zyskują na popularności z dnia na dzień. Jeśli preferujesz tę formę nabywania towarów, zainstaluj na swoim smartfonie aplikację Temu i ciesz się zakupami w atrakcyjnych cenach.

Temu to aplikacja mobilna, która umożliwia wygodne zakupy na coraz popularniejszej platformie sprzedażowej o tej samej nazwie. Daje dostęp do różnego typu artykułów w atrakcyjnych cenach i ogólnodostępnych kuponów rabatowych, dzięki którym zakupy będą jeszcze tańsze. Olbrzymim atutem Temu jest spora liczba towarów oraz kategorii tematycznych, dzięki którym nawigacja po platformie nie należy do skomplikowanych.

Po uruchomieniu, aplikacja Temu wyświetla ekran głównym, na którym znajdziemy listę wszystkich dostępnych kategorii towarów, a także zestawienie tych rekomendowanych, bestsellerów, najlepiej ocenianych oraz promocji sezonowych. Po przejściu na kartę danego towaru znajdziemy tam jego zdjęcie, opis, cennik dostawy oraz opinie użytkowników, którzy wcześniej zdecydowali się na zakup tego artykułu.

Temu: Kupuj jak milioner
Temu: Kupuj jak milioner
Temu: Kupuj jak milioner

Zakupów na Temu nie należy się obawiać. Platforma oferuje gwarancję dostawy, w ramach której użytkownicy otrzymają gratyfikację za opóźnienie lub zwrot pieniędzy za uszkodzoną paczkę, zagubioną lub niedostarczoną w ciągu 30 dni. Aplikacja wspiera także większość popularnych w Polsce form płatności (np. BLIK czy Przelewy 24) oraz dostaw kurierskich (InPost, DPD oraz Poczta Polska).

Programów do zakupów online w Polsce i poza jej granicami jest oczywiście wiele więcej, a Temu to tylko jedna ze świeższych propozycji, która zyskuje coraz większą popularność. Niemalejącą popularnością cieszy się między innymi aplikacja Allegro czy OLX, a także Vinted - w tym przypadku nakierowana na tematykę ubrań.

Daniel Karcz, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)