Aplikacja Twój telefon zostanie zmodyfikowana. Łatwiej podepniesz większą liczbę urządzeń

Aplikacja Twój telefon zostanie zmodyfikowana. Łatwiej podepniesz większą liczbę urządzeń
Piotr Urbaniak

01.10.2020 10:08, aktual.: 01.10.2020 11:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jedno, dwa, pięć, a nawet więcej urządzeń. Czyli tak jak teraz, ale w ponoć bardziej przystępnej formie. Microsoft pracuje nad przebudową aplikacji Twój telefon, aby ułatwić synchronizację z wieloma urządzeniami naraz.

Aplikacja Twój telefon w krótkim czasie stała się jednym z podstawowych narzędzi Windowsa 10. Przypomnijmy, pozwala ona użytkownikom smartfonów z Androidem lub iOS na sparowanie swoich urządzeń mobilnych z komputerem. Zakres funkcji obejmuje m.in. wymianę powiadomień i zdjęć, udostępnianie ekranu, a w przypadku niektórych modeli telefonów – nawet aplikacji.

Jak ujawnia Microsoft, wkrótce aplikacja Twój telefon zostanie nieco przebudowana. Zmiany na pewno nie są rewolucyjne, ale—zdaniem producenta—wydatnie poprawią komfort obsługi. Precyzując, chodzi o tych użytkowników, którzy mają więcej niż jedno urządzenie.

Obraz

Zamiast jako jedną z funkcji w menu Ustawienia, Microsoft przeniesie menedżer urządzeń do odrębnej zakładki, gdzie każda z pozycji będzie prezentowana w formie kafelkowej. Przy czym zmiany pomiędzy nimi mają odbywać w sposób bardziej płynny niż dotychczas, kiedy każdorazowo należy odwiedzać pełen panel ustawień – twierdzi Microsoft.

Co warte odnotowania, funkcja podpinania wielu smartfonów trafiła do aplikacji Twój telefon całkiem niedawno, bo na przełomie lipca i sierpnia 2020 r. Teraz jednak zalicza szybki krok wprzód. Choć kwestią otwartą pozostaje, kiedy nowość trafi do wszystkich użytkowników. Na razie stanowi bowiem wyłącznie część programu Insider.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)