Aplikacje Corela w ofercie dla studentów i uczniów

Aplikacje Corela w ofercie dla studentów i uczniów

16.09.2009 12:52, aktualizacja: 16.09.2009 13:17

W ofercie współpracującego z nami sklepu Vobis pojawił się interesujący pakiet aplikacji firmy Corel przygotowany specjalnie dla studentów i uczniów, w skład którego wchodzą - CorelDRAW Graphics Suite X4, Corel Paint Shop Pro Photo X2 oraz Corel Painter 11. Promocyjna cena 399 zł pozwalająca zaoszczędzić 600 zł to nie jedyny bonus - licencja edukacyjna pozwala używać CorelDRAWa na aż trzech stanowiskach (pozostałe programy przeznaczone są na jedno stanowisko) i przewiduje możliwość uaktualnienia do wersji komercyjnej po zakończeniu edukacji. Z promocji mogą skorzystać uczniowie i studenci wszystkich szkół i uczelni zarówno państwowych jak i prywatnych.

Pakiet oficjalnie dostępny będzie od 2 października, już teraz ruszyła jednak przedsprzedaż w ramach której każdy otrzyma od Vobisu dodatkowy prezent w postaci Norton AntiVirusa 2009 z możliwością darmowego uaktualnienia do wersji 2010.

W ofercie przedsprzedaży dostępne są obecnie trzy pozycje - pakiet edukacyjny CorelDRAW X4, Paint Shop Pro Photo X2 i Painter 11 w cenie 399 zł, zestaw z tabletem WACOM BAMBOO ONE w cenie 499 zł oraz zestaw z tabletem WACOM BAMBOO w cenie 599 zł.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)