Aplikacje na Mundial: gdzie sprawdzać wyniki i śledzić wiadomości

Aplikacje na Mundial: gdzie sprawdzać wyniki i śledzić wiadomości

Aplikacje na Mundial: gdzie sprawdzać wyniki i śledzić wiadomości
14.06.2018 08:57, aktualizacja: 14.06.2018 12:53

Mundial zbliża się wielkimi krokami. W czwartek o 17:00 Rosja zmierzy się z Arabią Saudyjską w pierwszym meczu grupowym tych Mistrzostw. Poniżej przedstawiamy kilka sposobów na to, by śledzić rozgrywki i najświeższe wiadomości ze świata piłki nożnej, związane nie tylko z Mundialem.

Wyszukiwarka Google

Prawdopodobnie najszybszym sposobem, by być na bieżąco z Mistrzostwami Świata, jest wyszukiwarka Google. Jak zwykle, gdy dzieje się coś ważnego, Google przygotował w wyszukiwarce specjalny zestaw informacji. Wystarczy w polu wyszukiwania wpisać hasło powiązane z turniejem.

Obraz

Informacje są prezentowane w postaci eleganckiej tabeli z terminami najbliższych rozgrywek, w której po meczach pojawią się wyniki. Jeśli przejdziemy dalej, możemy zobaczyć pełny plan rozgrywek i drzewko finałowe. W miarę trwania turnieju będą wypełniane tabele ze statystykami.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Znalazły się tu także karty poświęcone najnowszym wiadomościom w różnych językach i składom. Na liście znalazły się oczywiście najważniejsze wiadomości dotyczące graczy, o których dużo się mówi. Google korzysta z doskonałych algorytmów dobierających informacje.

Mundial 2018

Mundial 2018 to aplikacja przygotowana specjalnie dla kibiców podążających za Mistrzostwami w Rosji. Na ekranie głównym zobaczymy podstawowe statystyki i odliczanie do najbliższych spotkań. Nie brakuje tu informacji o składach, terminarzy i statystyk rozgrywek (bramki, kartki i tym podobne).

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Aplikacja zawiera także ogromną porcję ciekawych informacji o rosyjskich stadionach, wykaz sędziów, mapy i ciekawostki dotyczące drużyn biorących udział w turnieju. Zainteresowani mogą też skorzystać z bazy wiedzy o poprzednich Mundialach. Wszystkie informacje są podane bardzo czytelnie i w kwestii estetyki nie można aplikacji nic zarzucić.

Mundial 2018 działa na Androidzie.

Sport.pl LIVE

Do czytania wiadomości o Mundialu z polskich mediów prawdopodobnie najlepszą aplikacją będzie Sport.pl LIVE. Aplikacja jest bardzo dobrym źródłem wiadomości o piłce nożnej i kilku innych sportach, a związane z Mundialem zostały oznaczone odpowiednią etykietą, a przy czytaniu możemy zmienić rozmiar tekstu. Znajdziemy tu także sporo materiałów filmowych. Wyróżnia ją także możliwość śledzenia rozgrywek w relacji tekstowej na żywo.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W aplikacji można także znaleźć aktualizowane w czasie rzeczywistym wyniki meczów, kalendarium rozgrywek i przypomnienia o meczach. Można oczywiście dodać drużyny do ulubionych. Ciekawostką jest zestaw quizów sprawdzających wiedzę o historii Mundialu i piłki nożnej, które pozwolą przyjemnie zabić czas.

Sport.pl LIVE jest dostępna dla Androida, iOS-a. Wersja dla Windows Phone nie jest już dostępna.

2018 FIFA World Cup Russia

Oficjalna aplikacja organizacji FIFA przeszła drobne zmiany z okazji rozpoczynających się Mistrzostw Świata. Dla osób komfortowo czujących się czytając po angielsku będzie to świetny towarzysz kibicowania. Aplikacja jest bardzo dobrze przygotowana i czytelna, elegancko prezentuje kalendarium turniejów, a po wybraniu ulubionej drużyny pozwala śledzić jej rozgrywki.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Poza jedną ulubioną drużyną można wybrać także kilka innych, których wyniki chcemy śledzić bliżej. Nie zabrakło wyników podawanych na żywo. Oczywiście aplikacja sprawdzi się nie tylko podczas Mistrzostw Świata. Pozwala monitorować wiele innych turniejów w różnych krajach.

Aplikacja FIFA jest dostępna dla Androida i iOS-a.

Na koniec warto wspomnieć o tym, że Siri i Alexa także umieją odpowiadać na pytania związane z turniejem, podawać wyniki i ciekawostki. Dla zainteresowanych zakładami i prawdopodobieństwem zwycięstwa danej drużyny idealna będzie aplikacja FlashScore, gdzie można włączyć widoczność takich danych. Jeśli korzystacie z aplikacji Wiadomości Google, tam także znajdziecie najnowsze wiadomości dotyczące Mundialu i możecie „uczyć” aplikację, jeśli chcecie otrzymywać ich więcej lub mniej.

Jeśli wolicie śledzić Mundial oglądając mecze, przygotowaliśmy dla was także poradnik pokazujący, jak oglądać mecze przez Internet.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)