MacOSNarzędziaOdinstalowywanie programówAppCleaner
AppCleaner ikona

AppCleaner3.5

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AppCleaner to bardzo proste narzędzie, przeznaczone do usuwania z systemu programów, dodatków i widżetów, a także pozostawionych przez nie plików i ustawień.

AppCleaner może sam pobrać listę zainstalowanych programów i komponentów obecnych w systemie. W tym przypadku wystarczy wybrać z dostarczonej listy pozycje, które mają być usunięte, oznaczając kłódką te, których usunięcie będzie wymagało podania hasła i uzyskania uprawnień administratora. AppCleaner znajdzie powiązane z programami pliki i pozwoli każdy z nich osobno usunąć – w ten sposób można wyczyścić pamięć podręczną programu bądź usunąć jego ustawienia.

AppCleaner pozwala również przeciągnąć programy, których pliki następnie odnajdzie i usunie, na ikonę w Docku lub do swojego okna.

Wszystkie usunięte pliki wylądują w koszu. Z tego miejsca można je przywrócić lub permanentnie skasować z komputera.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentFreeMacSoft
Liczba pobrań11 628
Data aktualizacji5 lis 2019
Rozmiar pliku2.84 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
AppCleaner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)