Apple dopuszcza oglądanie swojej konferencji na Windows 10 z Edge, ale VLC wciąż lepsze

Apple dopuszcza oglądanie swojej konferencji na Windows 10 z Edge, ale VLC wciąż lepsze28.08.2015 16:24
Apple dopuszcza oglądanie swojej konferencji na Windows 10 z Edge, ale VLC wciąż lepsze

Jeśli dla kogoś problemem dotąd było zainstalowanie VLC, byoglądać na pececie konferencje Apple'a, to mamy dla niego miłąwiadomość. Firma z Cupertino zamierza oficjalnie obsługiwaćprzeglądarkę Edge na komputerach z Windows 10. Do tej porywspierane były jedynie przeglądarki na systemach OS X i iOS orazurządzenia Apple TV.

350141621809145793

Oczywiście oglądanie w przeglądarce na warunkach Apple jestznacznie mniej zabawne, niż wykorzystanie narzędzi informatycznychpo swojemu. Najlepszym rozwiązaniem naszym zdaniem jest skorzystaniez odtwarzacza VLC, działającego na praktycznie wszystkich systemachoperacyjnych (w naszej bazie oprogramowania znajdziecie wersje dlaWindows,Maka,Androida,iOS-ai WindowsPhone). Wybieramy w nim opcję *Odtwórz strumień z sieci *ijako adres podajemydelivery.apple.com.edgesuite.net/15pijbnaefvpoijbaefvpihb06/m3u8/atv_mvp.m3u8.

Konferencja Apple zacznie się 9 września o godzinie 19:00 czasuśrodkowoeuropejskiego. Możemy spodziewać się na niej prezentacjifinalnych wersji iOS-a 9 i OS-a X 10.11 El Capitan, iPhone'a 6S oraznowego Apple TV.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)