Apple Watch posłuży za pilot do zabawek dla kobiet. Tak, właśnie „tych” zabawek

Apple Watch posłuży za pilot do zabawek dla kobiet. Tak, właśnie „tych” zabawek

Apple Watch posłuży za pilot do zabawek dla kobiet. Tak, właśnie „tych” zabawek
Piotr Urbaniak
03.01.2019 16:07

Firma OhMiBod, znana z produkcji inteligentnych seks-zabawek, w swoim najnowszym projekcie postanowiła wykorzystać Apple Watcha. Jako że gadżety tej marki mogą być sterowane za pośrednictwem technologii Bluetooth, producent uznał zegarek Apple'a za idealny pilot zdalnego sterowania. Przy okazji znalazł też zastosowanie dla wbudowanego pulsometru.

Po zainstalowaniu aplikacji sterującej OhMiBod, Apple Watch zmienia się w panel sterowania dla seks-zabawki, który to – dzięki funkcji pomiaru tętna zaimplementowanej w samym zegarku – może dodatkowo zsynchronizować częstotliwość wibracji z rytmem bicia serca użytkowniczki.

Jak podano w informacji prasowej, nowe oprogramowanie akompaniujące kompatybilne jest ze wszystkimi urządzeniami firmy OhMiBod, które zapewniają technologię Bluetooth.

Źródło: Materiały prasowe OhMiBod
Źródło: Materiały prasowe OhMiBod

A może by tak porozmawiać?

Warto dodać, że Apple nie jest jedynym przedsiębiorstwem, którego sprzęt niejako wciągnięto w seks-biznes. Równolegle OhMiBod opublikowało pakiet umiejętności dla głosowej asystentki Alexa od Amazonu, pozwalający nauczyć SI rozpoznawania komend głosowych do sterowania zabawką.

Pewną ciekawostkę stanowi tu wątek polityczny. Nie jest tajemnicą, że zarówno Apple, jak i Amazon intensywnie zwalczają treści dla dorosłych. I tak, przykładowo, firma z Cupertino usunęła z App Store'a klienta serwisu Tumblr, znanego z przymykania oka na pornografię, a firma z Seattle w ten sam sposób potraktowała fanowskie rozszerzenie Aleksy BDSM play.

Jednak szef OhMiBod, Suki Dunham, nie spodziewa się problemów. – Nasze aplikacje dostępne są w App Store od paru lat, a Amazon nieprzerwanie sprzedaje nasze produkty – komentuje.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (65)