Apple wydał iOS 9.3.1. Poprawia problem z linkami, tylko ciężko go zainstalować...

Apple wydał iOS 9.3.1. Poprawia problem z linkami, tylko ciężko go zainstalować...31.03.2016 22:35
Apple wydał iOS 9.3.1. Poprawia problem z linkami, tylko ciężko go zainstalować...

Najnowsza wersja systemu dla mobilnych urządzeń Apple wydaje się mieć wyjątkowego pecha. Najpierw okazało się, że próba aktualizacji niektórych starych urządzeń (np. iPhone'ów 5) blokuje je i powoduje konieczność podłączenia ich po kablu do komputera z iTunes. Później okazało się, że wielu użytkowników nie może otworzyć w Safari wielu popularnych linków, przykładowo wyników wyszukiwania w Google.

Wszystko to razem sprawia kompromitujące wrażenie i wygląda na to, że użytkownicy urządzeń Apple powinni chyba zacząć czerpać z doświadczeń użytkowników oprogramowania Microsoft - nie warto rzucać się czym prędzej na nowe aktualizacje, lepiej poczekać aż zrobią to inni i uprzedzą, czy poprawka nie wysadzi nam sprzętu.

Tym, którzy nierozsądnie uwierzyli w doskonałość Apple i zainstalowali iOS 9.3 tuż po premierze, Apple przyszedł w końcu z pomocą i udostępnił aktualizację aktualizacji do iOS 9.3.1, która poprawia problem z linkami. Szkoda, że po raz kolejny zaktualizowanie urządzeń Apple to droga przez mękę, przynajmniej z sieci Orange. Kolejne próby dzisiejszego wieczoru kończą się tak:

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Udało się za czwartym razem, więc życzymy wytrwałości i powodzenia.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)