AQQ 2.1.0.50 - nowa wersja i kolejne poprawki

AQQ 2.1.0.50 - nowa wersja i kolejne poprawki

17.11.2009 22:39

Światło dzienne ujrzała kolejna stabilna wersja multikomunikatora AQQ dla systemu Windows oznaczona numerem 2.1.0.50 i nazwą kodową Fusion.

W stosunku do poprzedniego stabilnego wydania poczyniono kolejne kroki w stronę poprawny komfortu pracy z aplikacją – poprawiono i usprawniono szereg zgłoszonych przez użytkowników błędów. Wśród najważniejszych modyfikacji wymienić należy wprowadzenie obsługi Unicode do wtyczki GG, automatycznego wykonywania kopii zapasowej ustawień, usprawnienie współpracy aplikacji z Windows 7 Taskbar, dodanie obsługi Gmail przy tworzeniu nowego konta i wiele więcej. Pojawiło się także duża ilość mniejszych poprawek dotyczących np. optymalizacji połączenia z sieciami i przy nawiązywaniu połączeń w trakcie transferu plików, wyświetlania metakontaktów, dublowania wiadomości czy obsługi funkcji "Wyślij schowek". Nowością w tej wersji jest opcja "Wyślij email" i "Dodaj grupę" w menu "Kontakty". Pełną listę zmian znaleźć można na oficjalniej stronie AQQ.

Najnowszą wersję komunikatora AQQ 2.1.0.50 pobrać można z naszego działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe. Użytkownicy programu mogą dokonać aktualizacji do nowej edycji przy użyciu opcji Sprawdź aktualizacje z poziomu menu Pomoc.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)