AQQ 2.1.0 Fusion - multikomunikator "Dla niej" i "Dla niego"

AQQ 2.1.0 Fusion - multikomunikator "Dla niej" i "Dla niego"

29.09.2009 19:48, aktualizacja: 30.09.2009 16:14

Po nieco ponad tygodniu prac światło dzienne ujrzała nowa, stabilna wersja multikomunikatora AQQ dla systemu Windows oznaczona numerem 2.1.0.10 i nazwą kodową Fusion.

W stosunku do poprzedniej stabilnego wydania pojawiło się wiele drobnych poprawek i usprawnień, które znacząco poprawiają komfort pracy z aplikacją. Wśród nich jako najistotniejsze wymienić należy usprawniony mechanizm logowania do sieci GG, poprawkę przy zamykaniu AQQ wraz z systemem i imporcie \ eksporcie listy kontaktów GG, rozbudowany system stażu na serwerze AQQ.eu, a także naprawa błędu wycieku pamięci podczas przeglądania publicznego katalogu GG. Ponadto zmodyfikowano układ i wygląd sekcji ustawień, dodano dwie nowe kompozycje wizualne (Black Magic oraz Sweet Dreams!) i wprowadzono podział na 3 wersje aplikacji – podstawową z pełną funkcjonalnością i wszystkimi stylami oraz 2 ograniczone z wybranymi kompozycjami ("Dla niego" i "Dla niej"). Aktualizatory każdej z nich korzystać będą z różnych adresów aktualizacyjnych URL w zależności od wersji AQQ.

Najnowszą wersję komunikatora AQQ 2.1.0.10 pobrać można z naszego działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe. Użytkownicy programu mogą dokonać aktualizacji do nowej edycji przy użyciu opcji Sprawdź aktualizacje z poziomu menu Pomoc.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (57)