AQQ 2.1.0 Fusion - multikomunikator "Dla niej" i "Dla niego"

29.09.2009 19:48, aktual.: 30.09.2009 16:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po nieco ponad tygodniu prac światło dzienne ujrzała nowa, stabilna wersja multikomunikatora AQQ dla systemu Windows oznaczona numerem 2.1.0.10 i nazwą kodową Fusion.

W stosunku do poprzedniej stabilnego wydania pojawiło się wiele drobnych poprawek i usprawnień, które znacząco poprawiają komfort pracy z aplikacją. Wśród nich jako najistotniejsze wymienić należy usprawniony mechanizm logowania do sieci GG, poprawkę przy zamykaniu AQQ wraz z systemem i imporcie \ eksporcie listy kontaktów GG, rozbudowany system stażu na serwerze AQQ.eu, a także naprawa błędu wycieku pamięci podczas przeglądania publicznego katalogu GG. Ponadto zmodyfikowano układ i wygląd sekcji ustawień, dodano dwie nowe kompozycje wizualne (Black Magic oraz Sweet Dreams!) i wprowadzono podział na 3 wersje aplikacji – podstawową z pełną funkcjonalnością i wszystkimi stylami oraz 2 ograniczone z wybranymi kompozycjami ("Dla niego" i "Dla niej"). Aktualizatory każdej z nich korzystać będą z różnych adresów aktualizacyjnych URL w zależności od wersji AQQ.

Najnowszą wersję komunikatora AQQ 2.1.0.10 pobrać można z naszego działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe. Użytkownicy programu mogą dokonać aktualizacji do nowej edycji przy użyciu opcji Sprawdź aktualizacje z poziomu menu Pomoc.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (57)