AndroidPodróże i transportInformatory turystyczneArchimapa
Archimapa ikona

Archimapa1.0.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Archimapa to multimedialny przewodnik w formie aplikacji mobilnej, stworzony na podstawie map Muzeum Powstania Warszawskiego. Pozwala zapoznać się bliżej z architekturą Warszawy w różnych okresach jej historii.

Przewodniki zgormadzone w programie podzielono na 7 kategorii. Dotyczą one nie tylko różnych okresów z historii miasta, ale również tematyki. Po wybraniu jednej z nich otrzymamy podgląd mapy miasta wraz z rozmieszczonymi punktami. Niezależnie od kategorii jest ich sporo. Niestety zabrakło możliwości nawigacji do wybranych miejsc na podstawie naszej lokalizacji.

Poza widokiem mapy, punkty możemy prześledzić w formie listy. Każdy z budynków zawiera opis, a wybrane także zdjęcia. Bardzo dobrze wywarzono długość opisów. Nie są one przesadnie długie, ani zbyt lakoniczne. Zawierają niezbędne informacje związane z historią budynku oraz wybranym tematem. Zarzuty można mieć do wielkości czcionki, jest zbyt mała, a użytkownik nie ma możliwości jej regulacji.

Aplikacja wykonana jest poprawnie, działa stabilnie, jednak od multimedialnego przewodnika można oczekiwać trochę więcej możliwości. Archimapa dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań124
Data aktualizacji23 lut 2015
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Archimapa ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)