Ashampoo ClipFinder HD2.52

WindowsMultimediaPobieranie wideoAshampoo ClipFinder HD
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ashampoo ClipFinder HD to od niedawna darmowa, bardziej rozbudowana edycja aplikacji ClipFinder przeznaczonej do wyszukiwania, pobierania i konwertowania plików wideo z najpopularniejszych serwisów (obsługiwanych jest 14), w tym: YouTube, VideU, MyVideo, ClipFish, Google Video, MySpace, Metacafee, sevenload oraz Dailymotion.

Program oferuje takie funkcje jak przeglądanie filmów w formie 3D Video Wall, błyskawiczne pobieranie klipów do formatu Flash (FLV) z możliwością natychmiastowej konwersji dźwięku do formatu MP3, filtrowanie materiałów po jakości obrazu, odczytywanie informacji na temat pobieranych plików czy generowanie playlist.

Obsługa programu jest bardzo prosto i przyjemna, a dostępność polskiej wersji interfejsu to tylko kolejny plus na rzecz Ashampoo ClipFinder HD.

Udostępnij
Ashampoo ClipFinder HD 2.52wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.127 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań52 533
Data aktualizacji24 lut 2018
Rozmiar pliku27.47 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (48)