WindowsMultimediaPobieranie wideoAshampoo ClipFinder HD

Ashampoo ClipFinder HD2.52

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ashampoo ClipFinder HD to od niedawna darmowa, bardziej rozbudowana edycja aplikacji ClipFinder przeznaczonej do wyszukiwania, pobierania i konwertowania plików wideo z najpopularniejszych serwisów (obsługiwanych jest 14), w tym: YouTube, VideU, MyVideo, ClipFish, Google Video, MySpace, Metacafee, sevenload oraz Dailymotion.

Program oferuje takie funkcje jak przeglądanie filmów w formie 3D Video Wall, błyskawiczne pobieranie klipów do formatu Flash (FLV) z możliwością natychmiastowej konwersji dźwięku do formatu MP3, filtrowanie materiałów po jakości obrazu, odczytywanie informacji na temat pobieranych plików czy generowanie playlist.

Obsługa programu jest bardzo prosto i przyjemna, a dostępność polskiej wersji interfejsu to tylko kolejny plus na rzecz Ashampoo ClipFinder HD.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.127 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań53 176
Data aktualizacji24 lut 2018
Rozmiar pliku27.47 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (48)