AndroidMultimediaNagrywanie pulpituAshampoo Snap
Ashampoo Snap ikona

Ashampoo Snap3.0.0_free

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ashampoo Snap to aplikacja przeznaczona do przechwytywania i edycji obrazu pulpitu w urządzeniach mobilnych z systemem Android. Wykorzystuje ona systemowy mechanizm tworzenia zrzutów ekranu, a następnie pozwala na ich edycję za pomocą kilkunastu dostępnych narzędzi, a także ich szybkie udostępnienie innym użytkownikom.

Zaraz po instalacji użytkownik jest informowany o tym, że aplikacja korzysta z systemowego mechanizmu przechwytywania obrazu (włącznik + zmniejszanie głośności) i po skorzystaniu z niego automatycznie otwiera zrzuty w celu dalszej edycji. Same opcje edycyjne są dosyć zaawansowane: pisanie ołówkiem, flamastrem, dodawanie strzałek, a także obiektów: prostokątów, okręgów i linii. Aplikacja pozwala także na wycięcie wszystkiego poza ustalonym obszarem, a także ręczne powiększanie obrazu. Oczywiście w Snap nie zabrakło funkcji dodawania napisów, miłym dodatkiem są cliparty zawierające m.in. emotikony i popularne symbole. W wypadku każdej z wymienionych opcji możliwy jest wybór koloru, rozmiaru, przezroczystości, a także dodanie cienia lub obrysu. Oprócz zrzutów, aplikacja pozwala na edycję zdjęć z innych aplikacji (np. galeria, zdjęcia Google+), a także wykorzystanie aparatu do zrobienia zdjęcia jakie zostanie poddane edycji.

W ustawieniach Ashampoo Snap użytkownik znajdzie najważniejsze opcje: wybór formatu pomiędzy png lub jpg z procentowym wyborem jakości. Możliwe jest także wybranie katalogów do zapisywania zrzutów i ręcznego wyboru. Aplikacja dostępna w języku polskim jest udostępniana za darmo i wyświetla reklamy. Rozszerzona wersja Professional dostępna w sklepie Google Play za opłatą nie wyświetla reklam, a także posiada rozszerzone możliwości. Podstawową jest wsparcie dla usługi AshWeb – użytkownik dzięki niej może przesłać obraz na serwer producenta i zyskać link do jego wyświetlania i udostępniania. Edycja ta ponadto zawiera większą ilość clipartów, pozwala skalować obrazy, a także umożliwia wyłączenie ikony aplikacji na pasku statusu.

Kup program
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań915
Data aktualizacji7 mar 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (adware)
Ashampoo Snap ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)