bEKLpOHp
Ashampoo Snap ikona

Ashampoo Snap3.0.0_free

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ashampoo Snap to aplikacja przeznaczona do przechwytywania i edycji obrazu pulpitu w urządzeniach mobilnych z systemem Android. Wykorzystuje ona systemowy mechanizm tworzenia zrzutów ekranu, a następnie pozwala na ich edycję za pomocą kilkunastu dostępnych narzędzi, a także ich szybkie udostępnienie innym użytkownikom.

bEKLpOHr

Zaraz po instalacji użytkownik jest informowany o tym, że aplikacja korzysta z systemowego mechanizmu przechwytywania obrazu (włącznik + zmniejszanie głośności) i po skorzystaniu z niego automatycznie otwiera zrzuty w celu dalszej edycji. Same opcje edycyjne są dosyć zaawansowane: pisanie ołówkiem, flamastrem, dodawanie strzałek, a także obiektów: prostokątów, okręgów i linii. Aplikacja pozwala także na wycięcie wszystkiego poza ustalonym obszarem, a także ręczne powiększanie obrazu. Oczywiście w Snap nie zabrakło funkcji dodawania napisów, miłym dodatkiem są cliparty zawierające m.in. emotikony i popularne symbole. W wypadku każdej z wymienionych opcji możliwy jest wybór koloru, rozmiaru, przezroczystości, a także dodanie cienia lub obrysu. Oprócz zrzutów, aplikacja pozwala na edycję zdjęć z innych aplikacji (np. galeria, zdjęcia Google+), a także wykorzystanie aparatu do zrobienia zdjęcia jakie zostanie poddane edycji.

W ustawieniach Ashampoo Snap użytkownik znajdzie najważniejsze opcje: wybór formatu pomiędzy png lub jpg z procentowym wyborem jakości. Możliwe jest także wybranie katalogów do zapisywania zrzutów i ręcznego wyboru. Aplikacja dostępna w języku polskim jest udostępniana za darmo i wyświetla reklamy. Rozszerzona wersja Professional dostępna w sklepie Google Play za opłatą nie wyświetla reklam, a także posiada rozszerzone możliwości. Podstawową jest wsparcie dla usługi AshWeb – użytkownik dzięki niej może przesłać obraz na serwer producenta i zyskać link do jego wyświetlania i udostępniania. Edycja ta ponadto zawiera większą ilość clipartów, pozwala skalować obrazy, a także umożliwia wyłączenie ikony aplikacji na pasku statusu.

Udostępnij
Kup program
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena:
Liczba pobrań761
Data aktualizacji7 mar 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (adware)
Ashampoo Snap ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKLpOIn