bETBTlIl
ASTRO File Manager with Clouds ikona

ASTRO File Manager with Clouds8.5.1

Strona głównaAndroidAkcesoriaMenedżery plikówASTRO File Manager with Clouds
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ASTRO File Manager with Clouds to zaawansowany menedżer plików, który jest jednym z najpopularniejszych programów do zarządzania plikami dostępnych w sklepie Google Play. Do tego momentu został pobrany ponad 70 milionów razy.

bETBTlIn

Aplikacja oferuje to, czego oczekuje się od porządnych programów tego typu. Możliwe jest przeglądanie plików z karty SD urządzenia, kopiowanie, przenoszenie, usuwanie, zmiana nazwy oraz podstawowa obsługa archiwów w formacie zip. Sporym zaskoczeniem jest brak dostępu do roota, przez co niemożliwe jest przeglądanie i modyfikowanie zawartości partycji /data i /system urządzenia.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest obsługa różnych usług w chmurze, czyli Dropboxa, Dysku Google, serwisu Box.com oraz Microsoft Sky Drive. Daje to możliwość przeglądania i zarządzania plikami bez posiadania zewnętrznych klientów. Wspierany jest również serwis społecznościowy Facebook, jednak nie zawsze możliwe jest połączenie się z tą usługą. Oprócz obsługi chmury ASTRO umożliwia także zaawansowane wyszukiwanie plików na podstawie typu, dzięki czemu odnalezienie zdjęć, plików muzycznych czy nagrań wideo jest bardzo proste. Wyszukane pliki mogą zostać przesłane za pomocą Bluetooth lub poprzez sieć lokalną.

Menedżer rozpowszechniany jest jako darmowa aplikacja, posiadająca reklamy. Możliwe jest ich wyłączenie przez zakupienie wersji PRO.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena:
ProducentMetago
Liczba pobrań12 713
Data aktualizacji13 wrz 2021
System operacyjnyAndroid Android 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (adware)
ASTRO File Manager with Clouds ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bETBTlIx
Komentarze (2)
bETBTlJj