ASUS FX503 – doskonała wydajność i mobilność

ASUS FX503 – doskonała wydajność i mobilność

ASUS FX503 – doskonała wydajność i mobilność
Redakcja
12.03.2018 14:02

ASUS wprowadził do sprzedaży model FX503, kompaktowego i wydajnego laptopa z systemem Windows 10, który jest idealny do mobilnej rozgrywki. FX503 jest wyposażony w procesor Intel® Core™ siódmej generacji, kartę graficzną NVIDIA® GeForce® z serii GTX 10 i baterię o ogromnej pojemności, dzięki czemu laptop ten oferuje wysoką wydajność – i to przez cały dzień.

Laptop FX503 wyróżnia się pięknym profilem mierzącym zaledwie 2,4 cm i niewielką wagą na poziomie jedynie 2,3 kg, co czyni go idealnym wyborem do rozgrywki i wielozadaniowości w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu. W jego stylowej i eleganckiej obudowie zintegrowano klawiaturę podobną do desktopowych, która jest podświetlona w intensywnym kolorze czerwonym dla wygodnej i precyzyjnej pracy czy gry – przez całą noc i cały dzień.

Obraz

Procesor klasy gamingowej i ogromna wydajność graficzna

FX503 w maksymalnej konfiguracji dysponuje procesorem Intel Core i7-7700HQ oraz kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1060 z 6 GB GDDR5 VRAM i obsługą technologii Microsoft® DirectX® 12 – dla zapewniania płynnej wielozadaniowości w pracy lub w szkole, a także rozgrywki w najnowsze tytuły.

Dla zagwarantowania niezawodnego chłodzenia podczas sesji gamingowych, FX503 wyposażono w parę miedzianych rurek cieplnych i dwa wentylatory, aby niezależnie chłodzić procesor i kartę graficzną, umożliwiając intensywną rozgrywkę bez dławienia się systemu w skutek przegrzania. Dodatkowa funkcja Fan Overboost maksymalizuje efektywność chłodzenia, zapewniając FX503 stabilność pracy, jaka jest wymagana do wykonywania każdego rodzaju zadań.

Obraz

FX503 zapewnia użytkownikowi łatwy dostęp do zainstalowanych dysków oraz możliwość ich wymiany – wystarczy w tym celu tylko wykręcić jedną śrubę! Laptop FX503 jest oferowany z fabrycznie instalowanym systemem Windows 10 dla zapewnienia najwyższej produktywności i najlepszych wrażeń gamingowych.

Desktopowa klawiatura dla wygodnego i precyzyjnego sterowania

Klawiatura wyspowa zainstalowana w laptopie FX503 została inteligentnie zaplanowana dla zapewnienia wygody i precyzji sterowania. Niskoprofilowe klawisze z mechanizmem nożycowym oferują skok na poziomie 1,8 mm dla wyraźnie odczuwalnych kliknięć podczas pisania. Są także podświetlone w żywym czerwonym kolorze, co gwarantuje wygodę użytkowania w dzień i w nocy. FX503 dysponuje funkcjami zaprojektowanymi specjalnie dla graczy – w tym zaakcentowanymi klawiszami WASD, technologią N-key rollover, szerokim klawiszem spacji, wydzielonymi klawiszami kursora, oraz nasadkami klawiszy z wgłębieniem 0,25 mm, umożliwiające szybkie, precyzyjne i wygodne sterowanie.

Obraz

Piękna i kompaktowa konstrukcja

FX503 wyróżnia się nową kompaktową konstrukcją. Dzięki bardzo smukłemu profilowi mierzącemu 2,4 cm i niewielkiej wadze wynoszącej zaledwie 2,3 kg laptop FX503 jest wyjątkowo mobilny. Możesz go więc zabrać ze sobą wszędzie i cieszyć się rozrywką, wielozadaniowością lub graniem w podróży.

Wysokiej klasy 15,6-calowy ekran

Laptop FX503 jest wyposażony w wysokiej klasy ekran 15,6-calowy Full HD z matrycą klasy IPS. Zapewnia on doskonałą spójność kontrastu i koloru, a także zapobiega zmianie kolorów w każdej pozycji – wyświetlany na nim obraz jest więc zawsze czytelny. Dodając matowe wykończenie ekranu praktycznie wyeliminowano rozpraszające odblaski lub odbicia.

Obraz

System dźwiękowy od ICEpower

X503 posiada zintegrowane głośniki, które zostały rozmieszczone w taki sposób, aby dostarczały mocnego dźwięku bezpośrednio w stronę użytkownika. Ten inteligentny system napędzany technologią ICEpower® zapewnia naprawdę wciągające wrażenia podczas słuchania muzyki oraz rozgrywki – wszystko jest głośne i brzmi bardzo czysto.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)