Asus ROG i Ikea łączą siły. W Chinach do sklepów trafiły meble i akcesoria dla graczy

Ikea w Chinach wprowadziła do oferty nowe produkty dla graczy, fot. Getty Images
Ikea w Chinach wprowadziła do oferty nowe produkty dla graczy, fot. Getty Images
Oskar Ziomek

01.02.2021 12:51, aktual.: 06.03.2024 22:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ikea w Chinach i Asus ROG nawiązały współpracę, w wyniku której do sklepów trafiły nowe meble i akcesoria dla graczy. Ofertę uzupełniono między innymi o regulowane elektrycznie biurko, podstawkę na kółkach pod pecet czy podświetlaną szafkę na akcesoria. Wszystkie produkty posiadają wzory nawiązujące do stylistyki typowej dla Asus ROG.

Opisywana seria nosi wspólną nazwę UPPSPEL i można do niej dotrzeć na specjalnie utworzonej podstronie. W ofercie jest na przykład czarne biurko dla graczy z elektryczną regulacją wysokości (z pamięcią 4 ustawień) za niespełna 4 tys. juanów (w bezpośrednim przeliczeniu bez podatków ponad 2300 złotych), czy szafka z szufladami na kółkach za niecałe 600 yuanów (około 345 złotych) z przemyślanymi nacięciami pomagającymi przeprowadzić przewody do smartfonu czy listwy zasilającej.

Akcesoria dla graczy w chińskiej Ikei, fot. Oskar Ziomek.
Akcesoria dla graczy w chińskiej Ikei, fot. Oskar Ziomek.

Trudno nie odnieść wrażenia, że meble i akcesoria z serii UPPSPEL różnią się przede wszystkim wizualnie od innych, podobnych mebli, które można znaleźć w sklepach Ikea. Sieć dzielnie zachęca jednak do zakupów, obecnie deklarując na przykład, że po wydaniu 1500 juanów na sprzęt dla graczy, kupujący otrzyma gratis podkładkę pod mysz.

Propozycja Ikei i Asusa może zaskakiwać. Wydaje się bowiem, że gracze zaangażowani w swoje hobby na tyle, by potrzebować stworzonych specjalnie w tym celu akcesoriów, nie będą ich szukać w sklepie z meblami do samodzielnego montażu szwedzkiej marki. Z drugiej jednak strony, zważywszy że sporą grupę odbiorców mogą stanowić dzieci i młodzież, zakupy w Ikei będą wygodniejsze dla rodziców podczas zamawiania innych mebli na potrzeby remontu czy wyposażenia pokoju swojej pociechy.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)