ASUS z czasową wyłącznością na promocyjne pakiety Call of Duty: Black Ops 4

ASUS z czasową wyłącznością na promocyjne pakiety Call of Duty: Black Ops 4

Źródło: Activision
Źródło: Activision
Piotr Urbaniak
10.09.2018 19:06, aktualizacja: 11.09.2018 08:44

Firma ASUS ogłosiła nawiązanie współpracy z Activision, w związku ze zbliżającą się premierą Call of Duty: Black Ops 4 na PC. Począwszy od dzisiaj, tj. 10. września, aż do 12. października rzeczony producent będzie jedynym, który zaoferuje gratisową kopię COD:BO4 do wybranych produktów z linii Republic of Gamers.

Decydując się na sprzęt objęty promocją, klienci będą mogli otrzymać cyfrowe wydanie gry – klucz aktywacyjny do wykorzystania na platformie Battle.net. Sama promocja potrwa zaś do końca 2018 r., a spektrum objętych nią produktów jest naprawdę szerokie: urządzenia sieciowe, desktopy, notebooki, monitory, pakiety procesorów z płytą główną, karty graficzne. Pełną listę premiowanych towarów można znaleźć na specjalnej witrynie producenta, podobnie zresztą jak spis sprzedawców detalicznych biorących udział w kampanii.

Co ciekawe, ASUS chwali się przy tym, że w jakimś stopniu wspierał proces twórczy gry. Owocuje to ponoć pełną kompatybilnością z technologią oświetlenia AURA Sync. Należy się zatem spodziewać unikatowych dla najnowszego Call of Duty efektów we wszystkich kompatybilnych urządzeniach. Przykładowo, może to oznaczać dynamiczną zmianę koloru iluminacji ze względu na stan zdrowia kierowanej przez gracza postaci.

Call of Duty: Black Ops 4

Black Ops 4 to już 21. odsłona serii Call of Duty, wliczając dodatki i spin-offy takie jak wydane na mobilne PlayStation Vita Black Ops Declassified. Jak deklarują twórcy, akcja gry osadzona jest pomiędzy drugą i trzecią częścią podserii Black Ops, z tym że w tym przypadku nie uświadczymy w ogóle trybu jednoosobowego. Produkcja ma się skupić wyłącznie na rozgrywkach online, w tym zupełnej nowości, a mianowicie trybie battle royale, rozgrywanym na mapie – zdaniem autorów – większej o 1500 razy od kultowego Nuketown. Przechodząc do samej rozgrywki, ponownie, możemy spodziewać się futurystycznego klimatu, rozmaitych postaci, opartych na koncepcji specjalizacji, a także intensywnej akcji. Ponadto obiecano lubiany przez wielu tryb Zombie.

Premiera gry datowana jest na 12. października 2018. W tym dniu oprócz wersji na komputery osobiste pojawić się mają także wydania na PlayStation 4 i Xboksa One.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)