WindowsArchiwumProgramy archiwalneAudials Light
Audials Light ikona

Audials Light2018.1.49500.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Audials Light to dostępne za darmo, wszechstronne centrum multimedialne, za pomocą którego posłuchamy muzyki z internetowych stacji radiowych, podcastów, a także obejrzymy videoklipy i telewizję internetową.

Podczas procesu instalacji, program oferuje możliwość automatycznego ściągnięcia kodeków LAME do konwersji plików MP3 oraz opcję instalacji na komputerze, albo na pendrivie. Po uruchomieniu w oczy rzuca się dość unikatowy, nowoczesny interfejs użytkownika, który umożliwia kontrolę nad całym centrum z poziomu jednego okna. Z niego możemy wybrać opcję wyszukania stacji radiowej, podcastów lub włączenia jednej ze stacji muzycznych. Każde strumieniowane programem multimedia możemy zapisać na dysku twardym dla ponownego przesłuchania - dotyczy to także plików wideo i audio, które znajdują się na popularnych serwisach typu YouTube.

Program uzupełnia całkiem rozbudowany odtwarzacz multimedialny, który bez problemu obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty oraz umożliwia zarządzanie biblioteką multimediów. Podsumowując to kombajn o pokaźnych możliwościach, który może śmiało zastąpić kilka innych programów.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań2 258
Data aktualizacji19 lip 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Audials Light ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)