bEgKKarp
Audials Radiotracker ikona

Audials Radiotracker2021.0.170.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Audials Radiotracker to zaawansowane narzędzie przeznaczone dla miłośników muzyki, którzy poszukują rozwiązania do słuchania, nagrywania i zarządzania stacji radiowych, podcastów i innych źródeł audio.

bEgKKarr

Podobnie jak w innych propozycjach tego producenta, tak i w tym przypadku mamy do czynienia z aplikacją utrzymaną w charakterystycznej, nowoczesnej stylistyce. Program posiada wbudowaną, olbrzymią bazę stacji radiowych nadawanych przez Internet, które można swobodnie odsłuchiwać oraz nagrywać na dysku twardym. Podobnie pokaźna jest baza podcastów, nieco mniej imponująco wygląda zestaw telewizji muzycznych. Oczywiście, niezbędnym składnikiem aplikacji tego typu jest odtwarzacz, który bez problemu radzi sobie z najczęściej spotykanymi formatami audio oraz umożliwia organizację posiadanych zasobów multimedialnych.

Audials Radiotracker to swoisty kombajn, który może zadowolić wszystkie te osoby, które oczekują, że jeden program pozwoli na słuchanie muzyki i audycji radiowych oraz podcastów, nagra audycje (istnieje opcja cięcia nagrań na poszczególne utwory oraz nagrywanie ciągłe), przekonwertuje pliki audio oraz nagra je na płytę CD/DVD.

Uwaga!

  • Wersja testowa programu pozwala maksymalnie na nagranie 25 plików.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Audials Radiotracker 2021.0.170.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań1 232
Data aktualizacji13 kwi 2021
Rozmiar pliku140.69 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Audials Radiotracker ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgKKarW
bEgKKasn