WindowsMultimediaOdtwarzacze stacji radiowych i TVAudials Radio
Audials Radio ikona

Audials Radio2023.0.87.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Audials Radio to zaawansowane narzędzie przeznaczone dla miłośników muzyki, którzy poszukują rozwiązania do słuchania, nagrywania i zarządzania stacji radiowych, podcastów i innych źródeł audio.

Podobnie jak w innych propozycjach tego producenta, tak i w tym przypadku mamy do czynienia z aplikacją utrzymaną w charakterystycznej, nowoczesnej stylistyce. Program posiada wbudowaną, olbrzymią bazę stacji radiowych nadawanych przez Internet, które można swobodnie odsłuchiwać oraz nagrywać na dysku twardym. Podobnie pokaźna jest baza podcastów, nieco mniej imponująco wygląda zestaw telewizji muzycznych. Oczywiście, niezbędnym składnikiem aplikacji tego typu jest odtwarzacz, który bez problemu radzi sobie z najczęściej spotykanymi formatami audio oraz umożliwia organizację posiadanych zasobów multimedialnych.

Audials Radio to swoisty kombajn, który może zadowolić wszystkie te osoby, które oczekują, że jeden program pozwoli na słuchanie muzyki i audycji radiowych oraz podcastów, nagra audycje (istnieje opcja cięcia nagrań na poszczególne utwory oraz nagrywanie ciągłe), przekonwertuje pliki audio oraz nagra je na płytę CD/DVD.

Uwaga!

  • Wersja testowa programu pozwala maksymalnie na nagranie 25 plików.
Kup program
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań2 334
Data aktualizacji13 paź 2022
Rozmiar pliku0.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Audials Radio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)