Audiobooki bez limitu w abonamencie Legimi

Audiobooki bez limitu w abonamencie Legimi

Audiobooki bez limitu w abonamencie Legimi
14.06.2017 11:26

Legimi, jeden z pierwszych na świecie serwisów oferujących subskrypcyjny dostęp do ebooków, poszerza katalog o audiobooki. Tym samym liczba tytułów w abonamencie przekroczyła 20 000.

Od kwietnia ub. roku użytkownicy Legimi poza e-bookami mają dostęp do tzw. synchrobooków, czyli książek, które można czytać i słuchać na przemian. W odpowiedzi na duże zainteresowanie czytelników Legimi opcją odsłuchu książek, obecnie do subskrypcji dołączone zostały również klasyczne audiobooki (bez wersji tekstowej). Audiobooków można słuchać w urządzeniach z Androidem, a wkrótce ta opcja udostępniona zostanie dla posiadaczy iOS-a. Dodatkowo wszystkie ebooki bez profesjonalnej wersji dźwiękowej mają opcję odsłuchu w syntezatorze mowy. Z ponad 3 tys. audiobooków w Legimi ponad połowa dostępna jest w abonamencie, a wszystkie również w tradycyjnym modelu sprzedaży. Wśród ostatnio dodanych do subskrypcji Legimi są tak znane nowości, jak „Inwazja” Wojtka Miłoszewskiego, „Za zamkniętymi drzwiami” B.A. Paris, czy też „Pragnienie” Jo Nesbo.

Obraz

Legimi od początku istnienia nastawione było głównie na czytelników ebooków. Obserwujemy jednak, że odbiorcy naszych usług chętnie wypróbowują format dźwiękowy – często jest to ich pierwszy kontakt z książką mówioną. Cieszy nas tak gorące przyjęcie formatu audio, ponieważ wyraźnie widzieliśmy w statystykach korzystania z Legimi, że są pory dnia zdecydowanie niesprzyjające czytaniu. Właśnie z myślą o takich momentach rok temu udostępniliśmy również wersje dźwiękowe. Gdy nie da się czytać książek, można ich przecież słuchać. Wnioski po roku udostępniania synchrobooków są jednoznaczne – był to dobry krok, dlatego też zdecydowaliśmy się na rozszerzenie katalogu abonamentowego o audiobooki. Sądzę że przyczyniamy się w ten sposób do poszerzenia rynku audiobooków, propagując słuchanie książek wśród osób kojarzących Legimi głównie z oferty „Czytaj bez limitu” – komentuje Mikołaj Małaczyński, prezes Legimi.

Wraz z udostępnieniem audiobooków Legimi wprowadziło nowe taryfy bez limitu:

  • ebooki bez limitu (tylko wersje tekstowe) w cenie od 32,99 zł miesięcznie
  • ebooki + audiobooki bez limitu (również wersje dźwiękowe) od 39,99 zł miesięcznie

W obydwu opcjach możliwe jest korzystanie z abonamentu na 4 różnych urządzeniach (smartfon, tablet, komputer, e-czytnik). Dodatkowo użytkownicy co miesiąc odbierają punkty przeliczane na zniżkę o wartości 5 zł na zakupy. Pomimo zmian cennika, dotychczasowi użytkownicy pakietu bez limitu+, którzy aktywowali abonament od kwietnia 2016 r. do maja 2017 r., utrzymują dostęp do synchrobooków bez dodatkowych opłat. Legimi w ten sposób konsekwentnie realizuje politykę premiowania lojalności wśród swoich najwierniejszych odbiorców.

Jednocześnie Legimi rozpoczyna kolejną, po wcześniej realizowanych m.in. z Allegro i InPost, akcję popularyzującą książki. Tym razem wspólnie z dedykowanym kierowcom serwisem Yanosik. Posiadacze najnowszej wersji tej aplikacji mogą odebrać książkę od Legimi, mając do wyboru 20 bestsellerowych tytułów, dostępnych w dwóch w pełni zsynchronizowanych wersjach – tekstowej i dźwiękowej.

W naszej bazie programów znajdziecie aplikacje Legimi dla systemów: Andriod, iOS, Windows Phone i Windows, jest też dostępna na czytniki.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)