Autodesk SketchBook Mobile do mobilnego rysowania

Autodesk SketchBook Mobile do mobilnego rysowania

05.10.2009 16:30

Autodesk udostępnił za pośrednictwem App Store aplikację do malowania i rysowania na poziomie profesjonalnym, wyposażoną w pełny zestaw narzędzi do szkicowania, dostępnych przez prosty w obsłudze i intuicyjny interfejs zaprojektowany specjalnie do urządzeń iPhone i iPod touch.

Autodesk SketchBook Mobile wykorzystuje ten sam silnik graficzny, co oprogramowanie do malowania i rysowania Autodesk SketchBook Pro, zapewniając prawie takie same możliwości i funkcje, co aplikacja na komputery stacjonarne. Kombinacja wysokiej jakości cyfrowych ołówków, pisaków i aerografów, a także prosty w obsłudze interfejs sterowany gestami pozwala tworzyć zarówno proste szkice, jak i grafikę jakości poligraficznej.

Główne właściwości SketchBook Mobile App to warstwy (rysunki mogą zawierać do sześciu warstw), pędzelki (oprogramowanie obejmuje 25 gotowych pędzelków z pełną możliwością zmiany ich ustawień) oraz wybór kolorów (dostosowywalne wzorniki kolorów oraz tarcza barw z suwakami RGB zapewnia paletę praktycznie nieograniczoną). Aplikacja dostępna jest w cenie 2,99 USD.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)