WindowsBezpieczeństwoOchrona prywatnościAvast SecureLine VPN
Avast SecureLine VPN ikona

Avast SecureLine VPN5.13.5702

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Avast SecureLine VPN to antyszpiegowskie narzędzie od producenta znanego programu antywirusowego, firmy Avast. Aplikacja jest płatna (do wyboru roczny lub dwuletni abonament), ale przed podjęciem decyzji o zakupie można pobrać wersję próbną.

Podczas korzystania z zasobów internetu użytkownik wielokrotnie narażony jest na liczne niebezpieczeństwa, w tym szpiegowanie. Niezależnie od tego, czy podłączony jest do publicznej czy też prywatnej sieci Wi-Fi, haker może pokusić się o przejęcie danych do logowania, numeru karty kredytowej, wiadomości elektronicznych czy innych danych. Avast SecureLine VPN szyfruje połączenie online, zapewniając bezpieczeństwo w trakcie pracy i anonimowość działań.

To nie jedyna funkcjonalność oferowana przez Avast SecureLine VPN. Program umożliwia odtwarzanie dowolnych treści z dowolnego miejsca na świecie. Bardzo często przeglądając witryny internetowe można spotkać się z komunikatem, który informuje, że "te treści nie są dostępne w Twoim kraju". Posiadając opisywane narzędzie, nie ma już tego problemu – potrafi ono "udawać", że użytkownik przebywa w innym państwie niż faktycznie się znajduje. Dzięki temu może zapoznać się ze wszystkimi materiałami, jakie znajdzie w sieci.

Avast SecureLine VPN jest bardzo prosty w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy w przeciwieństwie do programu dystrybuowanych wiele lat temu, które do korzystania z prywatnych sieci wirtualnych VPN potrzebowały umiejętności programistycznych. Aby móc go uruchomić, wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Jeśli nie chcesz o tym pamiętać, możesz skonfigurować narzędzie, które będzie włączało ochronę w momencie połączenie z siecią Wi-Fi.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 7 dni.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.17 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań8 047
Data aktualizacji25 paź 2021
Rozmiar pliku20.10 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Avast SecureLine VPN ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)