AndroidGrafika i fotografiaObróbka zdjęć i efektyB612 - Beauty & Filter Camera
B612 - Beauty & Filter Camera ikona

B612 - Beauty & Filter Camera13.1.11

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

B612 - Beauty & Filter Camera to aplikacja, która umożliwia modyfikowanie selfie oraz innych zdjęć użytkownika.

Po uruchomieniu B612 - Beauty & Filter Camera aktywuje przednią kamerę, dzięki czemu możemy od razu wykonać fotografię swojej twarzy, a następnie udoskonalić jej wygląd za pomocą rozmaitych opcji zawartych w programie. Narzędzie zawiera między innymi dodatki pozwalające na usunięcie niedoskonałości widocznych na skórze, odchudzenie twarzy, poprawienie jasności, kolorów, temperatury i wielu innych.

Główną atrakcję B612 - Beauty & Filter Camera stanowią jednak nie opcje służące głównie do edycji, ale ponad 1500 naklejek wszelkiego rodzaju. To właśnie dzięki nim możemy nadać akcent humorystyczny wybranym zdjęciom, nakładając na nie liczne dodatki, takie jak na przykład kocie uszy czy śmieszne okulary z krzaczastymi brwiami i wąsami.

B612 - Beauty & Filter Camera posiada bardzo przejrzysty i intuicyjny interfejs użytkownika. Poszczególne opcje umieszczono na dole ekranu, dzięki czemu zdecydowaną część wyświetlacza zajmuje edytowana przez nas fotografia. Co istotne, wprowadzone zmiany możemy obserwować w czasie rzeczywistym.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSNOW, Inc.
Liczba pobrań176
Data aktualizacji15 kwi 2024
System operacyjnyAndroid 8.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (adware)
B612 - Beauty & Filter Camera ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)