Banki szykują przerwy techniczne na weekend. Utrudniony dostęp do aplikacji i przelewów w internecie

Banki szykują przerwy techniczne na weekend. Utrudniony dostęp do aplikacji i przelewów w internecie

fot. Jaap Arriens/NurPhoto via Getty Images
fot. Jaap Arriens/NurPhoto via Getty Images
06.03.2021 15:10

Jeśli nie możesz wykonać przelewów w sieci, bądź zalogować się do aplikacji bankowej na telefonie, być może jesteś klientem jednego z czterech banków, który zaplanował na ten weekend (6-7 marca 2021 r.) prace serwisowe.

Pomiędzy 6 a 7 marca 2021 r. następujące banki przewidziały przerwy techniczne, bądź prace serwisowe:

  • Alior Bank
  • Getin Bank
  • Nest Bank
  • Toyota Bank

W większości z tych banków wystąpią utrudnienia związane z dostępem do bankowości internetowej bądź wykonywania transakcji w internecie.

Alior Bank - niedostępna bankowość internetowa i aplikacja mobilna

Przerwa techniczna w Alior Banku potrwa od soboty 6 marca 2021, godziny 22:00 do niedzieli 7 marca, godz. 9:00.

W trakcie prac serwisowych klienci banku nie będą mogli skorzystać z bankowości online oraz nie zalogują się do aplikacji na smartfony. Alior zapowiedział również, że okres niedostępności "może ulec wydłużeniu". Bank ma informować o takiej sposobności na bieżąco.

Getin Bank - brak dostępu do bankowości online i aplikacji na smartfony

W Getin Banku zaplanowano przerwę techniczną na noc z soboty na niedzielę (6-7 marca). Między godzinami 23:50 a 6:30 klienci nie będą mogli skorzystać z aplikacji mobilnej oraz bankowości internetowej.

Nest Bank - ograniczenia w działaniu bankowości elektronicznej

W przypadku Nest Banku, od 6 marca 2021 r., godziny 2:00 do 18:00, w systemie bankowości online klienci nie skorzystają z Blika, jak również nie będą mogli wykonać ani otrzymać przelewów natychmiastowych. Ponadto niedostępne będą także operacje na saszetkach, a także składanie wniosków i zarządzanie celami oszczędnościowymi.

Ponadto w poniedziałek 8 marca 2021 r. pomiędzy godzinami 11:00 a 12:00 mogą wystąpić utrudnienia w zakupach wykonywanych kartą płatniczą.

Toyota Bank - utrudnienia z korzystania z bankowości internetowej i mobilnej oraz infolinii

Toyota Bank prace serwisowe zaplanował na niedzielę 7 marca pomiędzy godzinami 7:00 a 21:00. Osoby posiadające konta w tym banku w tym czasie będą miały utrudniony dostęp do bankowości online, a także aplikacji mobilnej. Mogą wystąpić utrudnienia w realizacji szybkich płatności, a także w korzystaniu z systemu telefonicznego.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (70)