MacOSAkcesoriaRozszerzenia pulpituBartender
Bartender ikona

Bartender3.1.7

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bartender to fantastyczny program pozwalający na uporządkowanie paska menu w systemie OS X. Jego podstawowe zastosowanie to organizacja oraz ukrywanie ikon programów. Mamy do nich dostęp poprzez skrót, którego lokalizację oraz wygląd możemy wybrać sami.

Używając Bartendera jesteśmy w stanie w bardzo prosty sposób pozbyć się ikon, które zaśmiecają swoją obecnością pasek menu. Aby nie tracić przy tym funkcjonalności ukrytych programów, znaleziono inne rozwiązanie. Podczas gdy ukryta aplikacja staje się aktywna, jej ikona pokazuje się w pierwotnym miejscu. Ponadto mamy możliwość zmiany kolejności wybranych ikon na pasku wedle naszego uznania.

Dostęp do ukrytych ikon możemy uzyskać poprzez kliknięcie w ikonę Bartendera bądź skrót klawiszowy. Szereg klarownych opcji umożliwia nam dostosowanie wyglądu ikony programu oraz kontrolę jego pozycji. Jeżeli cenimy sobie prywatność, istnieje możliwość całkowitego ukrycia wszystkich ikon, włącznie ze skrótem do samego programu.

Uwaga!

Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez cztery tygodnie.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań144
Data aktualizacji27 paź 2019
Rozmiar pliku6.40 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Bartender ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)