Battlefield 1 Season Pass za darmo. Ruszają otwarte beta testy Battlefielda V

Battlefield 1 Season Pass za darmo. Ruszają otwarte beta testy Battlefielda V

Źródło: DeviantArt
Źródło: DeviantArt
Piotr Urbaniak
06.09.2018 05:53

Dzisiaj o godz. 11:00 czasu polskiego startują otwarte beta testy Battlefielda V, które potrwają do 11. września, godz. 15:00. Grę można zdobyć na platformie Origin, a dla wszystkich zainteresowanych serią wydawca, Electronic Arts, przygotował małą niespodziankę: okres próbny BF-a V zostanie zwieńczony nieodpłatnym udostępnieniem przepustki sezonowej do wciąż najświeższej odsłony cyklu, a mianowicie Battlefielda 1.

Przepustka sezonowa obejmuje wszystkie wydane dodatki: Nie przejdą, W imię cara, Niespokojne wody oraz Apokalipsa. Każdy z nich wiąże się z niedostępnymi w podstawowej wersji mapami do rozgrywki wieloosobowej, przedmiotami ekwipunku, w tym bronią, a także pojazdami.

Obraz

Począwszy od 11. września, pakiet będzie można pobrać zupełnie za darmo, na wszystkich możliwych platformach: PC, PlayStation 4, Xbox One. Warunkiem jest jedynie posiadanie podstawowego wydania gry, które – nawiasem mówiąc – i tak jest niezbędne do skorzystania z wymienionych rozszerzeń. Z tym że zainteresowanym zaleca się pośpiech, ponieważ oferta będzie ograniczona czasowo i potrwa jedynie do 18. września. Oczywiście dodatki pobrane zawczasu nie znikną z konta. Później po prostu Season Pass powróci do sprzedaży.

Wykorzystując sposobność, EA zachęca także, aby w oczekiwaniu na najnowszą odsłonę serii kontynuować zabawę z Battlefieldem 1 oraz Battlefieldem 4. W obydwu tych produkcjach mają dostać udostępnione nagrody okolicznościowe, na przykład unikatowe nieśmiertelniki, które będzie można później wykorzystać na polach bitew części piątej.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)