Battlefield 1 Season Pass za darmo. Ruszają otwarte beta testy Battlefielda V

Battlefield 1 Season Pass za darmo. Ruszają otwarte beta testy Battlefielda V
06.09.2018 05:53
Źródło: DeviantArt
Źródło: DeviantArt

Dzisiaj o godz. 11:00 czasu polskiego startują otwarte beta testy Battlefielda V, które potrwają do 11. września, godz. 15:00. Grę można zdobyć na platformie Origin, a dla wszystkich zainteresowanych serią wydawca, Electronic Arts, przygotował małą niespodziankę: okres próbny BF-a V zostanie zwieńczony nieodpłatnym udostępnieniem przepustki sezonowej do wciąż najświeższej odsłony cyklu, a mianowicie Battlefielda 1.

Przepustka sezonowa obejmuje wszystkie wydane dodatki: Nie przejdą, W imię cara, Niespokojne wody oraz Apokalipsa. Każdy z nich wiąże się z niedostępnymi w podstawowej wersji mapami do rozgrywki wieloosobowej, przedmiotami ekwipunku, w tym bronią, a także pojazdami.

350251565824894913

Począwszy od 11. września, pakiet będzie można pobrać zupełnie za darmo, na wszystkich możliwych platformach: PC, PlayStation 4, Xbox One. Warunkiem jest jedynie posiadanie podstawowego wydania gry, które – nawiasem mówiąc – i tak jest niezbędne do skorzystania z wymienionych rozszerzeń. Z tym że zainteresowanym zaleca się pośpiech, ponieważ oferta będzie ograniczona czasowo i potrwa jedynie do 18. września. Oczywiście dodatki pobrane zawczasu nie znikną z konta. Później po prostu Season Pass powróci do sprzedaży.

Wykorzystując sposobność, EA zachęca także, aby w oczekiwaniu na najnowszą odsłonę serii kontynuować zabawę z Battlefieldem 1 oraz Battlefieldem 4. W obydwu tych produkcjach mają dostać udostępnione nagrody okolicznościowe, na przykład unikatowe nieśmiertelniki, które będzie można później wykorzystać na polach bitew części piątej.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)