AndroidGryLogiczne i karcianeBest Fiends
Best Fiends ikona

Best Fiends12.5.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Best Fiends to przygodowa gra logiczna, która została udostępniona zupełnie za darmo. Tak jak w przypadku wielu innych tytułów dostępnych na Androidzie, twórcy zdecydowali się na mikropłatności, więc możemy kupić dodatki za prawdziwe pieniądze.

Mamy tutaj do czynienia z reprezentantem bardzo znanego gatunku „match-3”, co oznacza, że podczas rozgrywki musimy znaleźć i połączyć ze sobą trzy (albo więcej) takie same elementy. Nie zawsze jednak będą znajdować się one obok siebie, ponieważ w Best Fiends możliwe jest także dopasowywanie ikonek po skosie. W tym celu należy jednak przytrzymać palec na wyświetlaczu i przeciągnąć go w odpowiednim kierunku.

W grze Best Fiends na śmiałków czeka – uwaga – ponad 3000 poziomów do ukończenia, a oprócz tego dostępne są codzienne wydarzenia z nagrodami. W trakcie zabawy gracze będą mogli zwiedzać świat Minutii, poznawać zamieszkujące go postacie, ulepszać odblokowanych bohaterów i walczyć ze ślimakami. Poza opcją rozgrywki singleplayer w Best Fiends można ponadto rywalizować ze znajomymi.

Best Fiends oferuje prostą do opanowania, relaksującą mechanikę zabawy. To jedna z wielu produkcji typu „easy to learn, hard to master”. Zasady każdy opanuje w mig, ale chcąc zaliczyć najtrudniejsze etapy trzeba wykazać się nie lada umiejętnościami.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań232
Data aktualizacji22 lis 2023
System operacyjnyAndroid 5.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Best Fiends ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)